Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elkorcsosultun...

Tényleg ennyire elkorcsosultunk, ennyire le se *** egymást?

Figyelt kérdés

Én komolyan nem értem, hogy mi van a mai világban. Olyan válaszokat olvasok itt egyes kérdéseknél, hogy lassan azt kezdem hinni, csak összerakott robotok vagyunk...

Sokak szerint teljesen normális, hogy a nagymama nem láthatja az unokáját 2 hétig, még a kórházba sem mehet be 10 percre legalább megnézni (nem a több napi ottlétről beszélek), teljesen normális, hogy keresztszülő a keresztgyerek felé se tolja a képét, nem ám, hogy felköszöntse esetleg és még sorolhatnám, de most ez a két kérdés, vagyis inkább a válaszok verték ki a biztosítékot...

lehet én vagyok a maradi, de nálunk egy baba érkezése öröm, nem mondom, hogy a 3. unokatestvért is ugyan olyan szívesen fogadom, de basszuskulcs, a nagymamája miért ne láthatná? Akit fel fogok hívni, ha nem tudok valakit, akire rá merem majd bízni, hiszen engem/férjemet is felnevelték, nincs rossz viszony, nem is tudom, hogy fogadnának ilyen ötletet, hogy megvan az unoka, de 2 hétig még csak egy puszit se adhatsz neki mert nem vagyok rátok kíváncsi...

Van keresztlányunk, azért vállaltuk el ezt a tisztséget, mert szeretjük a szüleit, szeretjük a kislányt, legalább egy szelet csokit vagy gyümölcsöt vagy valami apróságot MINDIG viszünk neki, nem ám szüli vagy névnapkor, nem azért, mert érti, hanem mert ez a TERMÉSZETES...


Tényleg, komolyan ennyire lesz*rjuk egymást, emberek? Itt tartunk? Ennyit érnek az emberi kapcsolatok? Ez a normális?

Én ezt nem akarom elhinni...


2016. aug. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
60%
igen,hihető,hogy elmegy 220 km-t,és utána csak 10 percig akar maradni.
2016. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
a 2-3 hetet azért írtam, mert alapból 3-4 nap a kórház, és majd utána 2 hétig megint tilos a bejárás.
2016. aug. 3. 14:10
 43/53 anonim ***** válasza:
47%
Na, ezt is benézted.
2016. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
43%

A 35. vagyok.Nem,sajnos nem vagyok annyira primitív,mint Te,és felfogom,hogy mindenki máshogy csinálja.Azt se magyarázd már be nekem,hogy a Nagyszülő 10 perc után elszalad a kórházból!Pláne,ha első unoka!És a minimum 3-4 nálam konkrétan mindhárom gyereknél 2.5 nap volt,de a mostani rendszer szerint a sima szülésnél 72 óra múlva kiraknak,ami 3 nap.

De nem vitatkozom Veled,mert nincs értelme.Egész egyszerűen szűk látókörű,másokat meg nem értő ember vagy,aki csak a magáét fújja.

2016. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

52% a válaszod, és én nem pontoztalak semerre. szerinted, ez nem jelent valamit???

3-4 igen, 72 óra, de ha éjszaka születik az a szerencsétlen, nyilván nem fognak percre pontosan 72 óra múlva kirúgni, plusz ha esetleg császár, akkor inkább 4, mint 3 nap, de most komolyan, ezen kell kötekedni? Nem ez a lényeg, hanem hogy a nagymama el van szeparálva az unokától, és szerintetek ez oké. Legyen, én akkor inkább vagyok szűk látókörű, mint olyan, akinek ezt beveszi a gyomra

2016. aug. 3. 16:48
 46/53 anonim ***** válasza:
78%

Nincs elszeparálva, csak megkérték, hogy 2 hét múlva menjen látogatóba. 14 nap.

Nem 2 év múlva, akkor el lenne szeparálva.

És valóban nem írta hogy nem láthatja, csak nem érdemes leutazni 200 km-t azért, hogy megnézze az ablakon át, talán ezért javasolta, hogy 2 hét múlva menjen inkább látogatóba. Összevissza hadoválsz, rosszindulatot feltételezel.

2016. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

nem hadoválok össze-vissza. Elolvastam egy kérdést és a válaszokat, majd feltettem egy másikat. Nem az alapkérdésen volt a hangsúly, hanem a válaszadók válaszain. "de most ez a két kérdés, vagyis inkább a válaszok verték ki a biztosítékot... " ezt írtam. csak itt egyesek leálltak boncolgatni a kérdést, meg az nem is úgy volt, stb., így a fő kérdésemre a válaszadás lemaradt. Érdekes módon csak kötözködnek, az egyik példán találtak fogást, így belekötöttek, pedig teljesen egyértelmű, hogy miért írtam ki a kérdést.

De persze egyeseknek az a fő, azért járnak ide, hogy kötözködjenek. És ne mondjátok, hogy nem így van, több oldal óta csak kötözködtök, a másik példa fel sem nagyon jött egyik válaszotokban sem, persze, mert abba nem tudtatok belekötni.

Ennyit erről.

Ja, meg nem véletlen jött több privát üzi is, hogy értetlenkedtek, és igazam van, csak már senki nem áll le veletek vitatkozni (jegyzem meg 2-3 válaszadó akarja látatlanba megmondani a tutit, meg nem is úgy volt... én értelmezek valamit, felteszek egy kérdést, erre mag akarjátok magyarázni, szintén látatlanban... ez tipikusan a mit gondolt a költő, mikor a verset írta? -kérdéskör. nem tudhatod, kinek van igaza, de ha valaki feltételez valamit, érti valahogy a leírtakat, akkor nem abban kell a kákán is csomót keresni, hogy miért így érti, hanem, hogy ha így van, miért így van? de ezt nektek hiába magyarázom, most nyilván a példa nem fog tetszeni és abba fogtok belekötni).

2016. aug. 3. 18:28
 48/53 A kérdező kommentje:

ja, és innentől ezekre a kommentekre nem fogok válaszolni, csak szólok előre, mielőtt a hallgatásomat 'egyetértésnek' vennétek.

Vagy tudjátok mit? bánom én, minek veszitek, IQ harcosok...

2016. aug. 3. 18:30
 49/53 anonim ***** válasza:
49%

számomra nyilvánvaló,hogy te vagy a sógornő.

nem lennék szegény sógornőd helyében,remélem leot titeket,mert nagyon erőszakos vérszívónak tűntök,gondolom anyádra hasonlítasz.

2016. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
semmi közöm a kérdés kiírójához, abban a kérdésben a 23as, a másikban a 13as válasz az enyém
2016. aug. 3. 20:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!