Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várt valaki közületek így...

Várt valaki közületek így babát? Mit tegyek? A férjemmel megromlott a kapcsolatom.

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van, most várjuk a negyediket. A férjem heti 1 napot van itthon, a többit a barátokkal tölti. Reggel 7-kor elviszi a gyerekeket iskolába, hajnalban jön haza. Nem eszik, nem alszik otthon. Ha kérdezem vagy próbálom vele megbeszélni, hogy miért ilyen, akkor azt mondja, hogy én fújom fel és szerinte ez így rendben van. Otthonról dolgozok 4 hónapja, mert a terhesség eleje óta feküdnöm kell. Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?
2016. szept. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy egy barátjához megy? Nem lehet, hogy szeretője van? :( Nagyon sajnálom, hogy így viselkedik.
2016. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak néhány hónapja ilyen, akkor egy másik nő van a dologban. Sajnos elettapasztalat :((

Én ràkérdeznék, bár szinte biztos, hogy tagadni fog, de egy próbát megér.

Ha nőhöz jár, akkor két lehetőség van, bár inkább három. Egy: megvarod, amíg elmúlik (el fog múlni a "szerelem ", ez biztos). Kettő : elküldöd a picsbe, bár ez lehet, hogy visszafordíthatatlan lesz. Harmadik: belenyugszol, hogy ő ilyen, a férjem nyilván ezt szeretné.

Gondolkodj józanul, melyik havernál lehetne rendszeresen ott enni, aludni. Nyilván nekik is van családjuk, ha nincs, akkor sem akarnának a ferjeddel együtt élni.

A volt férjem tette ezt velem a harmadik terhessegen alatt, bár jóval diszkretebben. A valasunk közben mesélte el, bár nem emiatt váltunk el végül. Persze nem is az volt az első ilyen viszonya...

2016. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
76%

De ilyen nincs! Ahhoz,hogy valaki egyik pillanatról a másikra kiforduljon magából valami nagy dolognak kellett történnie! Szóval??

Nálam biztosan nem.játszaná el,a nem lehet vele beszélni részt,addig pofáznék,amíg ki nem nyögi mi baja!

A terhességed eleje óta ilyen?? A barátot nem.kérdezted??

2016. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg szeretője van, aki ráébresztte őt arra, hogy valójában nem is szeret téged csak eddig nem vette észre. De azért ülj le vele beszélni. Kérdezd meg tőle, hogy te mit tettél, hogy ennyire ellenszenves veled? Egyébként megkockáztatom azt a tippet, hogy már jóval előtte összejött azzal a nővel és gondolom tervezték a közös jövőjüket csak hirtelen terhes lettél és ez mindent elrontott.
2016. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
38%

A többi terhességedet nem viselte rosszul?


Lehet, hogy ez a gondja.


Van szexuális életetek?

2016. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
84%

Kizártnak tartom, hogy ezt az életformát valamelyik haverjánál űzi, inkább egy másik nő eteti és elégíti ki. Egy rendes apa és szerető férj igyekszik haza a családjához, nem pedig heti 7 napból 6-ot a "barátjánál" tölt.

Ébredj fel!

2016. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki írt. Sajnos tudom, hogy ha ez így megy tovább, akkor ebből válás lesz. A picit mindketten szerettük volna, sokat vártunk rá. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi történhetett. Az biztos, hogy én nem szeretnék így élni, és azt sem szeretném, ha a gyerekek ezt a példát látnák. Ha van valakije, akkor nem maradok vele, ez biztos.
2016. szept. 16. 08:26
 18/62 A kérdező kommentje:
A többi terhesség alatt nem volt gond, bár egyikkel sem voltam veszélyeztetett.
2016. szept. 16. 08:27
 19/62 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is szeretője van. Nincs olyan barát a világon, aki eltűrné, hogy a haverja a többgyerekes feleségét otthon hagyva nyaralgasson nála.


Ha a helyedben lennék, akkor kezdenék azonnali hatállyal felkészülni a válásra, mert négy gyerekkel, amikor a legkisebb újszülött, sokkal nehezebb lesz. Van segítséged, nagyszülők, barátok, hasonló? Nem maradnék vele, ez az ember kifelé hátrál a kapcsolatból, idő kérdése hogy ő lép le. Kár áltatni magad :(

2016. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként én nem értem, miért nem megy a kommunikáció. Először megy el, mondod neki, hogy ez neked rossz. Megígéri, hogy több nem lesz. De mégis elmegy megint. Erre neked újra kellene mondanod, hogy de megígérted. És ugyanez minden egyes alkalommal amíg rendesen le nem cseszed, hogy változtasson mert neked ez rosszul esik. Ha nem változtat még egy kiakadás, hogy így nem tudsz vele együtt élni. Ha nem változtat lelépsz. Mi olyan nehéz ebben?
2016. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!