Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várt valaki közületek így...

Várt valaki közületek így babát? Mit tegyek? A férjemmel megromlott a kapcsolatom.

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van, most várjuk a negyediket. A férjem heti 1 napot van itthon, a többit a barátokkal tölti. Reggel 7-kor elviszi a gyerekeket iskolába, hajnalban jön haza. Nem eszik, nem alszik otthon. Ha kérdezem vagy próbálom vele megbeszélni, hogy miért ilyen, akkor azt mondja, hogy én fújom fel és szerinte ez így rendben van. Otthonról dolgozok 4 hónapja, mert a terhesség eleje óta feküdnöm kell. Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?
2016. szept. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a világba nincs! Én már arra is gondolok, hogy ezzel a 4.gyerekkel neked is sarad van kedves kérdező! Nem létezik, hogy csak most zakkant meg, s ennyire. Te meg a leghiggadtabban nyelsz neki?

Amúgy a haver azt mondta, tényleg ott alszik? Mert ez sem derült ki még...

2016. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy masodlagos... Ennyi gyerek utan, terhesen kinek lenne mindegy, mi a helyzet?! En szeretek tisztan latni.
2016. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!