Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várt valaki közületek így...

Várt valaki közületek így babát? Mit tegyek? A férjemmel megromlott a kapcsolatom.

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van, most várjuk a negyediket. A férjem heti 1 napot van itthon, a többit a barátokkal tölti. Reggel 7-kor elviszi a gyerekeket iskolába, hajnalban jön haza. Nem eszik, nem alszik otthon. Ha kérdezem vagy próbálom vele megbeszélni, hogy miért ilyen, akkor azt mondja, hogy én fújom fel és szerinte ez így rendben van. Otthonról dolgozok 4 hónapja, mert a terhesség eleje óta feküdnöm kell. Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?
2016. szept. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
82%

Felhivtad mar a baratjat?

A ferjed szuleit?


Ha nem kamuzol, tedd meg ezeket. Ok mar reg tudnak mindent.

2016. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
A barátjával beszéltem. A férjem szüleit nem akarom ezzel felhívni. Messze laknak, ritkán látjuk egymást, ráadásul a férjem nagymamája nemrég halt meg. A barátja szerint nincs senkije, de beszélni fog vele. Ma amikor felébredt, úgy tett, mintha semmi gond nem lenne. Elkezdte főzni az ebédet. Szóltam neki, hogy ez így nem működik tovább. Nem járkálhat csak úgy, néha velünk van, utána napokig nem látjuk. Mondtam, hogy beszéljük meg, mert ez így senkinek nem jó. Ideges lett és elment. Félek attól is, hogy ettől a stressztől baja lesz a babának.
2016. szept. 18. 13:32
 53/62 anonim ***** válasza:
35%
A férjed egy önző dög. Fel se fogja, hogy ezzel a viselkedésel téged és a picit veszélynek teszi ki. Figyelj. Szüld meg a babát és utána állj le vele vitatkozni, mikor már újfent lábra állhatsz.
2016. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
69%
Miert nem nyomozod ki, mit csinal???
2016. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám kinyomozni? Itthon vagyok a terhesség eleje óta, veszélyeztetett vagyok vérzés miatt.
2016. szept. 18. 15:13
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed barátja azt mondta, hogy beszél vele, akkor majd visszajelez, hogy mi a helyzet. Ha a férjedet újfent látod próbálkozz vele újra. Ha akkor se válaszol akkor tényleg reménytelen a helyzet.
2016. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akartatok a babat de lehet pont akkor megismerkedett valakivel es mar o nem akarja ezek szerint, hiszen nem igy viselkedne. Sajnos en szinte biztos vagyok benne hogy nem a haverjahoz megy.. Eleve hany eves haverjai vannak hogy napokat minden heten ott tud tanyazni. Hagyjuk mar. Ez egy masik no. Szepen deritsd ki eloszor ne szolj neki gyujtsd be az infokat es a kesz tenyekkel allits ele amikrol nem tud mar melle beszelni. Es le kellulnotok megbeszelni a tovabbiakat.
2016. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
77%
Ugy nyomozd ki hogy szepen nezz bele a telefonjaba ha Te nem tudsz elmenni kocsival se sehova mert szigoru fekves van akkor egy baratnomet ebben az esetben megkernem hogy kovesse egyszer nezze meg hova megy es kivel talalkozik! Total hulyere vesz szerintem! Ne hagyd magad! Az hogy mit mond a haverja.. Nah nehogy elhidd falaz neki ugyis. Pontosabban ugyse tudod mi az igazsag csak mert a haverja azt mkndja
2016. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Es igen, ahogy valaki irta, ezek utan a gatyajat is leperelnem rola a valas soran egy baromi jo ugyveddel aztan szepen gondolkodhat azon hogy mibol tartsa el a kis szeretojet.

Az a baj ha nem akar titeket akkor nem tudod raeroltetni. Es NEM is kell! Legyen buszkeseged es lepj TE! Ja es nehogy mar meg Te mond hogy koltozol!! A gyerekekkel terhesen?!! Menjen szepen o ugy latszik van hova!!! Ilyeneket ne mondjal SOHA! Gondolj Magadra es a Gyerekeidre!! Legyel Onzo! Ugy ahogy o!

2016. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
76%
Minek nyomozgatni? Nem elég, hogy random lelép otthnról és nincs normális családi élet? Az már annyira másodlagos, hogy miért van távol.
2016. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!