Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várt valaki közületek így...

Várt valaki közületek így babát? Mit tegyek? A férjemmel megromlott a kapcsolatom.

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van, most várjuk a negyediket. A férjem heti 1 napot van itthon, a többit a barátokkal tölti. Reggel 7-kor elviszi a gyerekeket iskolába, hajnalban jön haza. Nem eszik, nem alszik otthon. Ha kérdezem vagy próbálom vele megbeszélni, hogy miért ilyen, akkor azt mondja, hogy én fújom fel és szerinte ez így rendben van. Otthonról dolgozok 4 hónapja, mert a terhesség eleje óta feküdnöm kell. Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?
2016. szept. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
90%
1000%, hogy van.
2016. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
90%
Képzeld magad "egy barát" helyébe. Te eltűrnéd, hogy hónapokig ott éljem veletek egy barát? Ott aludjon, elég kaját főzni plusz mindent elviselni? Lennél a férjed haverjának a panziósa?
2016. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
90%

A könnyebb útra adtál neki lehetőséget. Ez a legszebb, nem neki kellett kimondania, hogy elmegy. Még úgy is beallithatja a történéseket, hogy a felesége "megbolondult" és kirakta otthonról.

Ne legyél ennyire naiv, kihasználható balek! Gondolom, a telefonban nem mondta, mennyi pénzt fog hazaadni a gyerekek és a te ellátására! Nem hiszed, hogy van valakije. A férfiak a legritkább esetben költöznek egyedül külön, szeretik a kényelmet,a tiszta ruhát, a főtt kaját, mégha már semmi egyéb nincs is.

A legnehezebb időszakban hagyott cserben. Ez a legpatkányabb dolog, amit egy férj megtehet a feleségével.

Én megmondanád neki, hogy válok, de készítse a pénzét, mert a gatyát leperelem róla 4 gyerekkel!

Mi közös megegyezéssel váltunk, békében, és most is beszélő viszonyban vagyok a volt férjemmel. Nem vagyok egy feminista állat, aki csak a pénzre hajt. De ez a viselkedés megbocsáthatatlan!

Sok erőt neked, és ne hagyd magad palira venni!

2016. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
90%

És miből gondolod, hogy nincs szeretője? Te jó ég ébredj már föl!

Jó tegyük fel, hogy nincs. Ezesetben megkérdezheted a férjed haverját, akinél csövezni szokott.

2016. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
86%

De mégis mit csinál egész nap? Vagy annyi haverja van akik csak buliznak a hét minden napján?

Ennek a kapcsolatnak amúgy tényleg semmi értelme, beszélni se lehet vele, nyilván nem akar mondani semmit mert neki az kínos lenne és kiderülne miket művel a háttérben, a legjobb ha elválnak útjaitok.

2016. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, ha azt mondja, hogy én bolondultam meg. Hónapokig próbáltam minden tőlem telhetőt megtenni. Igazatok van, ez így nem mehet tovább. Én még ma is szerettem volna megbeszélni. Ha ő nem akarja, akkor nem tudok mit tenni, be kell látnom, hogy vége.
2016. szept. 16. 09:52
 37/62 anonim ***** válasza:
90%

Ennyire nem lehetsz naiv, ha egy három gyerekes családapa heti hat napot nem otthon alszik, akkor egyértelműen nő van a dologban. Vagy szerinted melyik barát altatná egész héten a saját házában?

De ezt komolyan beveszed mikor ezt mondja ?

2016. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy elnézem tényleg jobb, hogy nem lépsz semmit. Már ne haragudj, de te nem vagy valami erős személyiség. Az ilyenek jobb, hogy ha nem lépnek, mert azzal csak ártanak saját maguknak.

Viszont az eléggé fura, hogy nem akarod tudni az igazságot a férjedről.

2016. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
90%

Heti 1 napot tölt veletek (mint egy hétvégi apuka), egyébként otthon sem eszik, alszik? Ezek után komolyan azt gondolod, hogy nincs senkije???

Ebben nem csak az a szomorú, hogy téged hülyének néz és gyakorlatilag megaláz (ráadásul terhesen), de nyilván a gyerekeitekkel sem foglalkozik túl sokat.

Megérdemled a sorsod, ha ezt hónapok óta tűröd.

2016. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
86%
De nost komolyan. Ennyire tutyi-mutyi nem lehetsz. Legalább a férjed legjobb barátját kérdezd meg. Ő talán segít.
2016. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!