Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik aki nem szokott le a...

Kismamik aki nem szokott le a dohányzásról mennyit szívott egy nap?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok terhes de dohányzom és csak kíváncsi lennék. És ha már szültél egészséges lett a baba vagy volt probléma?

2017. febr. 25. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
45%
Baratnom napi 2szálat (ezt mondta)
2017. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
23%
Napi 3 szálat szivtam, aznap amikor megszuletett leraktam véglegesen. Elotte megvolt a 20 szal is egy nap
2017. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
54%

Van rokonom,aki napi féldobozt szív el most is és mindhárom terhessége alatt is. Mindegyik gyereke egészséges.

De a 9o-es években a szülészetek tele voltak dohányzó anyukákkal, és nem volt több beteg gyerek, mint most.

De okosabb, ha nem dohányzik az anyuka.

2017. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló ha szülés után leraktad akkor a terhesség alatt hogy nem tudtad? Nem sértegetni akarlak csak kíváncsi vagyok
2017. febr. 25. 18:02
 5/63 anonim ***** válasza:
42%
Masodik voltam, makk egészséges a kicsi
2017. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
60%
"Dohanyzo kismami" - mar a szoosszetetel is gusztustalan. En eros dohanyos voltam de akkor leraktam amikor probalkozni kezdtunk. Tudom nem minden dohanyos babaja lesz beteg, de ki az aki orosz rulettezik a gyerekevel? Marmint milyen ember?
2017. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
39%
Ismet a 2. Ezt sokan kérdezték, könnyű terhességem volt, de a kávét es cigit vegig kívántam. Napi fel tejes kávé és a fő érkezések utáni cigi nagyon kellett. Sürgősségi császárral szültem, 10 napig voltam kórházban, utanna inkabb nem gyujtottam rá, ugy tudom atmegy a tejbe is.
2017. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Értem én is szeretném lerakni mielőtt teherbe esnék bár idáig nem sikerült csak csökkenteni.
2017. febr. 25. 18:51
 9/63 anonim ***** válasza:
36%
Latom nullaig pontozott a sok magzatveszelyezteto onzo no. Gratula nektek, szerintem pialjatok es fuvezzetek is. Ha szerencsetek van nem lesz baja a gyereknek. Ha meg nem, majd egy eleten at kuzdtok a buntudattal hogy megnyomoritotatok egy gyereket. Bar az ilyenek les.zarnak azt is.
2017. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki lelett pontozva nyugi.:/ enis.. 1# vagyok. Es csak leirtam a választ!
2017. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!