Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik aki nem szokott le a...

Kismamik aki nem szokott le a dohányzásról mennyit szívott egy nap?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok terhes de dohányzom és csak kíváncsi lennék. És ha már szültél egészséges lett a baba vagy volt probléma?

2017. febr. 25. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
50%

3 gyerekem van. Mind a hárommal végig cigiztem. Soha nem stresszeltem a cigi miatt. Mind a három gyerekem időre/nagy súllyal/makk egészségesen/komplikáció mentesen születtek. 22/12/10 évesek.

A nővéremnél színt úgy ez volt a helyzet. Az ő gyerekei most 30/26/23 évesek. A szomszédomnál, akinek is, mára már szintén 3 felnőtt gyermeke van, szintén végig dohányzott, a gyerekei időre/nagy súllyal/makk egészségesen/komplikáció mentesen születtek.

( 30-40 éve még nem üldözték ennyire a dohányzást, még a terhes nők körében sem. Nem is volt ekkora a bűntudat, ha egy nő terhesen dohányzott, mert ha nem is helyeselték, de nem is ítélték el ennyire... )

2017. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó vagyok. Arra a kérdésre, hogy mennyit cigiztem. a válaszom: sokat, nagyon sokat. (1 és fél, 2 doboz között.)
2017. febr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

Utolsó, te terhesen napi egy doboz cigi nikotinjával terhelted mindhárom magzatod testét?!


És most még nincs semmi bajuk láthatólag, és ez jó? És a nővéred is végigcigizte a terhességét?!


A gyerekeid alig húszévesek, ezt írod: 1997 körül nem 160-at írtunk, pont ennyire tudta mindenki, hogy a cigizéssel a gyereked szájába dugod a nikotint és a kátrányt ... Uramjézus.

2017. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
A ferjed nem verte ki a bagos szadbol a cigit, 39%-os? Szerintem csak kamuzol;)
2017. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
53%
Mi van veletek emberek? Hát nem értitek, hogy az én időmben egyáltalán nem üldözték a dohányosokat. Lehet, hogy rosszallóan nézték egyesek egy dohányzó kismamára, de nem szólták le. Ez a dohányzás üldözés, csak mára lett ekkora "divat".
2017. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
54%

3,5 éve szültem, napi maximum 3-4 szál, ézkezés után. Mivel beültetés én volt, ezért az orvos azt mondta, ha nagyon nem tudom letenni, napi 3-4 szállal semmiképp nem ártok neki. Az első 12-8 hétben kell vigyázni, mert addigra alakulnak ki a létfontosságú szervei teljesen.

Nem azt mondom, hogy egészséges, de nem napi 3-4 száltól kész beteg valaki, sem a babája.

2017. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
Szep orvos lehet. Beultetes utan plane nem semmi a tortenet.
2017. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
35%

Hidd el,nem napi 3 száltól lesz genetikai problémája a gyermeknek, sem asztmája.

Nem az orvos a szép, pláne, hogy ez a szakmája, hanem hogy egy mezei ember, akinek minden bizonnyal orvosi diplomája nincs, mindezt megkérdőjelezi. Nem fogja egyik orvos sem preferálni, hiszen annyi olyan anyuka van, aki ezzel nem ért egyet, îgy akik dohányoznak, nekik lesz mondva.

A napi 1-2 doboz cigi, önmagadra egészségtelen, illetve a babára is.

De napi 2-4 szál, étkezések után... ne haragudj... ne viccelj.

Minden tiszteletem azoké, akiknek sikerült letenni, de higyjétek el, ez baromi túl van tolva.

2017. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
44%

Persze, minden gyenge ember ezzel altatja magat.

A latvany maga. Ahogy egy terhes fustol...Visszataszito.

2017. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
47%

Cigiző terhes nők: a cigi, amiben semmi, SEMMI olyan anyag nincs, ami ne ártana a gyerekednek a testedben FONTOSABB, mint a gyereked?! Hiszen dacára annak, amit mondtok, a tetteitek meghazudtolják azt.


Beültetés és cigi?


És pár száltól nem lesz baja?! Az ovisoknak is adtok napi 1-2 szél cigit?! Vagy az már túl látható, ott nem hazudhatjátok azt magatoknak, hogy a gyereknek nem árt a kátrány és a nikotin?! Ez most komoly?

2017. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!