Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik aki nem szokott le a...

Kismamik aki nem szokott le a dohányzásról mennyit szívott egy nap?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok terhes de dohányzom és csak kíváncsi lennék. És ha már szültél egészséges lett a baba vagy volt probléma?

2017. febr. 25. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
48%

#37

Hét éve adatokat gyűjtesz? És ezért nem méreg a magzatnak meg a gyereknek a NIKOTIN és a KÁTRÁNY? Komolyan? Mert az anyja jól érzi magát? És aki csecsemőkorában meghal, annak az anyja biztos nem érezte magát jól, nemde?


Komolyan, erre szavak sincsenek. És mi van a tényadatokkal, melyek tudományosan bizonyítják, hogy a nikotin és a kátrány méreg, és attól x időn belül, y valószínűséggel meghalnak, s egy átlagos dohányos 12 évvel él rövidebb életet, mint egy nemdohányzó? Vagy is hülyeség, mert a nikotin tulajdonképpen tápanyag, ha elég jól HISSZÜK, hogy a lelkünknek jó?


Facepalm.

2017. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
61%

#38

Pontosan melyik lelkiállapot semlegesíti a mérgeket? És melyik lelkiállapot felel azért, ha valaki belehal ezekbe?


Iszonyatosan káros dolgokkal mérgezed a netet, nulla tudással, csak azért, mert te 7 éve "kutatsz", vagy hogy is hívod.

2017. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
61%

#39

Ja. Igazad van. Pusztán azért, mert a gyereked 3 éves koráig még nem betegedett bele semmibe. És mondd, közösségbe jár már?


Mire alapozod, hogy az immunrendszernek nincs köze ahhoz, amiből felépül a test=amit beleteszel a testedbe?


Nagyon csípik a csőrödet a gondos, tájékozott anyák, azt látom.

2017. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Istenem hova jutottunk egy egyszerű kérdéstől.

Ja és nem tudom ki írt nekem üzenetet de legyen szíves ne sértegessen mert én csak egy egyszerű kérdést tettem fel és nem a véleményekre voltam kíváncsi hanem a tapasztalatokra.

2017. febr. 27. 18:25
 45/63 anonim ***** válasza:
37%

3,5 éves a kislányom, bolcsis volt, októbertől már óvodás :-)

Tehát, 1,5 éve, aktívan közösségbe jár.

Nem csípi nekem senki sem a szemem, egyet tudok, biztos vagyok benne, hogy igen, jól csinálom. Gondolom a többi anya is így van vele.


A vérkép: igaz nem mostanság készült, hanem 4-5 hónapja, de ne lepodj meg, EGÉSZSÉGES. A vitaminokat élelmiszerből és gyumolcslebol (frissen) lehet nyerni ;-)

Túl van gondolva, az egész. A megvezethetőbb szülők része vagy, melyet az internet és mindene*ybenblog motivál.

2017. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

Utolsó abban egyetértek veled hogy a legtöbb vitamint a friss gyümölcsből és zöldségből lehet megszerezni. Szerintem felnőttként sem szed mindenki d vitamint akkor neki is d vitamin hiánya van ?

Én is ha lehet kerülöm a gyógyszereket ha nagyon muszáj akkor szedem

2017. febr. 27. 18:46
 47/63 anonim ***** válasza:
70%
Ekkora sotetseget! Es ok "anyak"... Gondos anyak. Almotokban vagytok ti azok. Tomitek nikotinnal es szemettel a gyereket. Milyen ferjeitek lehetnek? Ok is csokkent ertelmuek?
2017. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó, én teljes szívből a te férjed sajnalom.

Számomra, te vagy a csökkent értelmiképességű.

Egy szóval nem írtam, hogy a nikotin jó, sem azt, hogy tömöm vele. Látszik, hogy értelmezni sem tudsz, csak a berögzött hulyeseged fújod.

Gondolom egy tonna Madonna áll a kommentek mögött, aki frusztrációját itt i ki, mert a férje már undorodik a "tökéletességétől".

2017. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
58%

A tonna szerintem te lehetsz;))

En maradok az 53 kg-nal, akit a ferje igy imad 27 eve.

Neked meg csak olyan jutott, aki elnezi, hogy mergezted a gyerekeit;))))

2017. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
13%

Aha :D az biztos :D

Tonna lady álmodozik 😂🙌🏻 Nyomasd még a hulyeseged 😂👆🏼

2017. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!