Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Gáz" ha a gyerekemnek csak...

"Gáz" ha a gyerekemnek csak használt ruhát veszek, ha magamnak nem?

Figyelt kérdés
Alapból persze nincs bajom a használt ruhákkal, de magamnak nem veszek. Nincs türelmem válogatni, hogy megtaláljam, ami tetszik is és méretben jó. Egyszerűbb ha bemegyek egy üzletbe, amit szeretek vagy neten rendelek. De a gyerekemnek szinte csak használt ruhát veszek. Sajnálom kiadni egy gyerekruhára 3-4000 forintot,amit (jó esetben) félév alatt kinő és úgyis csak játszik benne. Még nem is jár oviba, itthon van velem. Szóval neki inkább olcsón, de jó állapotban lévő ruhákat veszek. Csak hallottam, hogy így a gyereken spórolok... ami ebből a szempontból igaz, de amiből kell az új, abból megveszem, de ruhánál feleslegesnek tartom. Én meg évekig hordhatok egy ruhát, gimi óta nem változott a méretem, szóval nekem jobban megéri újat venni.
2017. márc. 19. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy gáz, gyerekruhákat könnyebb találni jókat. Ha lesz gyerekünk, tuti hogy használt ruhái lesznek. Amúgy menj olyan helyekre, ahol vállfán vannak. Nálunk van olyan Háda, ami vállfás, de közben kilós az ár. 2 hete voltam 11 ruhadarabot vettem, nagyon jókat, és 4200 ft ot fizettem. :)
2017. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%
Hát tényleg gáz...de attól függ milyen sűrűn veszel magadnak?!mert ha minden héten akkor gáz ha ritkán az még elfogadható.semmiből sem tartana szétnézni a turiba.én szeretem és mindig találok ia cuccot.és nem órákig turkálok.
2017. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Tegnap volt egy hasznaltruhas kerdes, konkretan az lett lehuzva, aki ujat vesz a gyerekenek szoval a tarsadalom szemeben tok jol csinalod ;)


En kicsit maskent latom, ha magamnak nem veszek hasznalt ruhat, a gyereknek sem de ne masok szabjak meg a te eleted. Ha anyuka vagy, legyel eleg onallo ilyen dontesekhez.

2017. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kb. havonta veszek pár ruhát, ami megtetszik. Régen próbáltam magamnak is találni valami, amikor a lányomnak vettem használtan, de valahogy sose tetszett semmi,ami meg megtetszett volna, az nagy volt rám, úgyhogy abbahagytam. Amúgy szépen van öltöztetve a lányom, az ő megjelenésére is figyelek, ha elmegyünk itthonról, csak az ő ruhái turkálóból meg börzéről vannak.
2017. márc. 19. 12:56
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
Igen, gáz.
2017. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

Mi ebben a gáz? Számon tartja ezt valaki? Nem. Akkor mit kattogsz rajta? A gyerekeimnek én is több használt ruhát veszek, mint magamnak, azon egyszerű oknál fogva, hogy egy gyerek ruhát tényleg csak pár hónapig szoktak hordani, nem kopik el, sok olyat lehet kifogni, ami szinte új állapotban van, de töredéke a bolti árnak. Csupa csinos, jó minőségű ruha van a gyerekeimen, de jobb áron jutok hozzá, mintha mindent boltban vennék.


Magamnak gyakrabban veszek újat, de én ezeket van, hogy 4-5 évig is hordom, sőt, van olyan felsőm, ami már 10 éve is megvolt, és most is hordom.

2017. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem gáz, nem kell drága üzletben vásárolni a gyereknek, lehet ruhákat kapni teljesen jó áron is
2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2017. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem se gáz. Én használt és új ruhát is veszek a lányomnak. Azért kevésbé fáj, ha a párszáz forintos ruháját eszi le, keni össze, mint az új párezer forintosat. Ezen kívül így több ruhát tudok venni neki, és ezek is olyanok mintha újak lennének. Én is Hádából vásárolok, meg Ruhafalváról. De a férjemnek is vettem már szép ingeket a Hádából.
2017. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Inkább azért gáz,mert magadnak újakat veszel.Nekem 3 gyerekem van,mindig mindegyiknek újat vettem/veszek.Ennek az is az oka,hogy az 1. és 2. között nagy a korkülönbség(bár azonos neműek),a legkisebb pedig más nemű.Akciókor-50%-os-vásárolok be(Angliából),aztán amit kinőnek eladom.A pénzt mindig visszaforgatom ruhába,cipőbe.
2017. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!