Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan sikerult megbarátkozzat...

Hogyan sikerult megbarátkozzatok a szules utan megvaltozott testetekkel?

Figyelt kérdés

En lassan 10 eve szultem egy gyereket , 31 eves koromban .

Meg mindig nem tudtam elfogadni a valtozasokat , habar sok minden jött helyre , de megsem könnyu, peldaul a hasam nem a regi meg , igaz meg van fogynivalóm. Császárral szültem.

Kivancsi vagyok ti hogy érzitek magatokat , elsösorban azok valaszat varom, akiknek problemaik voltak ilyen téren



2017. ápr. 14. 17:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
56%
A mellemet megcsinaltattam, a tobbi pedig nem olyan veszes, hogy ragodnom kellene rajta.
2017. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
64%

A negyediket szültem 2 hónapja, 40 felett vagyok.

Az első 3 természetes szülés volt, ráadásul gyorsan jöttek egymás után, elég sok maradt rajtam. KB 5 év múlva lettem olyan, mint előtte. Kifejezetten jó nőnek láttam magam, meg mások is 😀

Most császár volt, nem tudom, milyen lesz a hasam, visszamegy-e úgy, mint a sima szülesek után.

A férjem már a kórházból hazajövetel után azt mondta, hogy vállalható vagyok, és mehetek bikiniben a strandra. Igaz, most diabeteszem volt, így nem híztam sokat.

Szerintem sokat számít, milyen a visszajelzés, főleg a férj részéről. Persze, nem a címlaplányokhoz hasonlítom magam. Én egészen elégedett vagyok😀

2017. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
57%

Az elsonel 62 kiloval kezdtem.34 hetesen 75 voltam,szulni 98 al mentem.brutal mod vizesedtem.9 nappal szules utan 70 kilo voltam.

Csikos lettem tetotol talpig.

A masodikkal csak 12 kilot hiztam.viszont o 2,5 eves koraig szopizott.ez a melleimen lattszik.szep nagy melleim voltak,most meg csak ures bor.ha szivacsos melltarto van rajtam osszeesnek es kb a feleig toltik ki.a felso resze tok ures.

Csaszarok voltak,koteny hasam is van,eleg zavaro is,mivel mindig visszafogytam rovid ido alatt,igy tenyleg sok a felesleges bor a hasamon.

Most,10 evvel a nagy szuletese utan,3 gyerekkel (a pici 1 eves) 63 kilo vagyok 175 magas)

Feloltozve nagyon is tetszem magamnak.vekony vagyok,hosszu labak...de ha meztelenul nezek a tukorbe....hat sirni tudnek.

Parom igy szeret,sokat dicser,bokol.sokszor ha rossz a kedvem azzal nyugtat,hogy o buszke a csikjaimra,es a hasamra is,legyek en is buszke.3 gyonyoru fiut hordam a szivem alatt.igaza van,tudom.meg a hasam es a csikok csak-csak...de a mellem....nagyon erosen gondolkodom,hogy plasztikaztatom.

Azok valami remesek,ha lehajolok atterem a tovenel,log mint a tehen togye.ha hanyatt fekszem lefolynak az oldalamra es a helyukon semmi nincs,semmi.tenyleg remesek.

2017. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
1%

1-Es 9-es,es az utolso. Mit sirtok? Ti akartatok szulni,ez van.

Minek vallaltatok be akkor? Nezegessetek a gyerekeiteket,es legyetek buszkek,hogy anyak vagytok.:D

Azok,meg akik mellplasztikaztattak vagy fognak,vagy akik "bomba jo nonek"tartjak magukat,meg ne essenek tulzasokba,mert elegge vicces.:D

2017. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar a mellem. Amúgy nem kicsi, de a terhességem előtt feszes volt, most meg lógós pöttyedt valami.. undorító. Sokáig tényleg undorral néztem a tükörben, aztán valahogy csak könnyebb lett, talán valamennyire megszoktam, elfogadni nem hinném, hogy valaha fogom tudni.

A hasam ennyire nem gáz, az nekem nagyon kicsi volt a terhesség végére is, de az első hónapokban undorodtam attól is, majd alakult. Az se olyan mint régen, de a változás sokkal kissebb, mint pl a melleimen.

2017. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
10 hónapja szültem, ugyanannyi kiló vagyok, mint szülés előtt, de a mellem, a hasam más lett, nem zavar, örülök, hogy szoptatok. A visszereim viszont nagyon zavarnak.
2017. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Miett esnek tulzasokba utolso valaszoló , miert viccesek ha jó nönek tartjak magukat ?
2017. ápr. 14. 21:12
 18/39 A kérdező kommentje:
Bocs közben irhatok , 14 es valaszolóra ertettem
2017. ápr. 14. 21:15
 19/39 A kérdező kommentje:
Miert kellett lepontozni az elsö valaszolót, mert a ferje bantja??? Komolyan nem ertem ezt a tarsasagot !
2017. ápr. 14. 21:31
 20/39 anonim ***** válasza:
68%

Szules elott feljott 14 kg, szoptataskor plusz 4. Ahogy abbahagyta a szopit, 5 honap alatt leadtam 20-at. Minden egyes nap egy ora aerobic otthon amig a baba aludt, kemeny dieta.

A karom, hasam, combom szebb es feszesebb volt, mint szules elott valaha, mondhatni csucsformaban voltam. Fiatal voltam, 26, ha teszel erte, akkor meg gyorsan regeneralodik a test!


Senki nem tud tenni a testedert, csak Te, es dieta + rendszeres mozgas. Ennyi a titka.

2017. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!