Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan sikerult megbarátkozzat...

Hogyan sikerult megbarátkozzatok a szules utan megvaltozott testetekkel?

Figyelt kérdés

En lassan 10 eve szultem egy gyereket , 31 eves koromban .

Meg mindig nem tudtam elfogadni a valtozasokat , habar sok minden jött helyre , de megsem könnyu, peldaul a hasam nem a regi meg , igaz meg van fogynivalóm. Császárral szültem.

Kivancsi vagyok ti hogy érzitek magatokat , elsösorban azok valaszat varom, akiknek problemaik voltak ilyen téren



2017. ápr. 14. 17:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
38%

Par gondolat meg: en nem megbaratkoztam a pluszokkal es narancsborrel, logo hassal es konyhasneni karjaimmal, hanem eltuntettem mindent ami zavart :)

Felevig ahogy irtam otthon egy ora torna (szakadt rolam a viz a vegere, mint aki medencebol szallt ki ruhastol) majd amikor a kicsi nagyobb lett, heti 3 step aerobic (ez mar teremben), este napi 30 perc sulyzos karizom.

2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
20%

Nekem még nincs meg a gyerekem, szóval nem tudom milyen lesz később a testem, de úgy érzem én nem a szerencsés típusba tartozom.

Kicsi formás melleim vannak, mindig is nagyon szerettem őket, félek hogy megnőnek és lógósak lesznek. Akármilyen vékony voltam is soha nem volt teljesen lapos hasam, pedig hasizmoztam rendesen. A bőr hibák rettentő lassan és csúnyán gyógyulnak ezért félek egy esetleges császártól is.

Meglátjuk hogy alakul de a párom soha nem fog a testemért bántani. Olyan férfit választottam a gyerekem apjának aki nem egy felszínes tahó és nem pusztán a formás testemért van velem.

Megbeszéltük ha nagyon nem tudnám elfogadni a szerencsétlen változásokat akkor plasztikaztathatok persze ha sikerül összegyűjteni a pénzt és a bátorságot rá.

2017. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
16%

Ti emiatt elhagynátok?

Nagyon undorító más kárán gúnyolódni mi. Igen rabszolga vagyok. Egy szros gatyát mosó ,öreg ,retek, dagadt rabszolga, anyakoca, aki már 2008 óta nem volt fodrásznál, ês kozmetikába, és nagyon nagyon szomorú. Csak egy gyerekünk van, pedig mindig sokra vágytam, de nem akarok többet neki szülni.

2017. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo. Kapd ossze magad! Rossz olvasni ezt! 15 evvel idosebb vagyok, de ezt nem turnem! Szerintem mar meg is csal teged. Tuti.
2017. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
70%
23-as... ez lehet NAGYON másképp csinálni, hidd el.
2017. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%
A 175 cm-hez 68 kg NEM dagadt és egy 27 éves lány/nő NEM öreg, ezt ugye nem hiszi el senki. Olyan nincs, hogy anyakoca és közben ember. Én sem vagyok öreg, sőt fiatalnak érzem magam 38 évesen és talán nem vagyok tökéletes alkatú, de a gyerekemnek jó anyja vagyok. Aki belém köt, azt megkérdezem, hogy ő tán tökéletes-e? Na ugye. Nem vagyok feminista, de hiszem, hogy egy nő mindig nő marad, egy férfi felett hamarabb eljár az idő.
2017. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

34 evesen szultem csaszarral. 168 cm vagyok, es sokat fogytam a szoptatassal, 52 kg vagyok. A hasam lapos, csikom egy sincs.

A mellem ami zavar. Meg szoptatok, de kesobb szerintem megcsinaltatom, mert undorodom magamtol ha ranezek.

2017. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
33%

Mindig is gyönyörű 48kilós modellalkatom volt, teljesen lapos hassal, feszes popsival, és pici, de kemény mellekkel, aprócska mellbimbókkal.


62kilósan szültem, a vékonyságom megmaradt, se striák, se heg. A bőröm és az izmaim megmaradtak feszesnek, de a hasam már nem teljesen lapos, kicsit ott maradt rajta a bőr, korábban felcsípni sem tudtam, most pedig egy jó másfél centit fel tudok csípni rajta. A csípőm széles lett, 36os nadrág kell rá. A melleim a 2 év szoptatástól megpuhultak egy picit, ezzel még meg tudnék barátkozni, mert olyan, mintha beérett volna, de akkora mellbimbóim lettek, hogy kifejezetten taszító számomra. Korábban bors méretű volt, most meg valahol a borsó és a bab között.


Elég furcsa ránézni, ahogy a valóban semmiből kiemelkedik 2 golyó(As méretből lettem AA). Most voltam plasztikaisebésznél konzultáción, megcsináltatom a mellem. Nincs párom, a magam kedvéért. Nem mintha komplexusom lenne, de észrevettem, néha kitömöm a melltartómat, mert így rosszul állnak a ruhák.


Persze még így is viszonylag jól nézek ki, de a korábbi homokóra alkatomból körte lett, ez pedig túl nagy váltás számomra.


Ja és erről még senkit nem hallottam beszélni, de a gyerek hurcolásától olyan váll és karizmaim lettek, mint egy férfinak. Komolyan. A karom Mes, a felsőtestem pedig Xses.


Gondolom ez az egyedülálló anyukák sajátossága, de eléggé zavaró, remènykedek, hogy mostantól apadni fog, mert egyre ritkábban kell emelgetnem a 13 kilós gyerekem.


A lábam egy számmal kisebb lett.

2017. ápr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Én 14 kilót hiztam.48rol kezdtem xs-es ruhákat hordtam.most 55 vagyok 2honapja szültem és addig nem leszek elégedett amíg nem fogyok vissza a nadragjaimba.mivel fejem a tejet(nem szoptatok) igy nem fogyozhatok mert múltkor nem ettem egy napig és nem volt tejem.

Egyáltalán nem vagyok megelégedve az alakommal tudtam h nem lesz régi de fogok rajta dolgozni mert bízom benne h összejön.kitartás és nem kell foglalkozni azokkal akik azt mondják minek vállalsz akkor gyereket? Őket egyáltalán nem érdekli hogy milyen marad szülés után és beletörődik a hájas hasába amin lehetne javitani és ezért van sok kövér aki simán felvesz olyan ruhát amit nem kéne mert undorítóan áll a hájas testén!

2017. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
70%

Ti emiatt elhagynátok?

Nagyon undorító más kárán gúnyolódni mi. Igen rabszolga vagyok. Egy szros gatyát mosó ,öreg ,retek, dagadt rabszolga, anyakoca, aki már 2008 óta nem volt fodrásznál, ês kozmetikába, és nagyon nagyon szomorú. Csak egy gyerekünk van, pedig mindig sokra vágytam, de nem akarok többet neki szülni.



És miért hagyod? miért sajnáltatod magad?9 éves a gyereked,nem dolgozol? Ha meg igen mi tart vissza a fodrásztól,a kozmetikustól?Tudod csak azt használhatják ki aki hagyja magát és aki lábtörlőként viselkedik,arra úgy is fognak tekinteni,

2017. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!