Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan sikerult megbarátkozzat...

Hogyan sikerult megbarátkozzatok a szules utan megvaltozott testetekkel?

Figyelt kérdés

En lassan 10 eve szultem egy gyereket , 31 eves koromban .

Meg mindig nem tudtam elfogadni a valtozasokat , habar sok minden jött helyre , de megsem könnyu, peldaul a hasam nem a regi meg , igaz meg van fogynivalóm. Császárral szültem.

Kivancsi vagyok ti hogy érzitek magatokat , elsösorban azok valaszat varom, akiknek problemaik voltak ilyen téren



2017. ápr. 14. 17:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
52%
Jah,hogy te magad is úgy gondolod,hogy anyakoca vagy! Én kérek elnézést! Akkor viseld csak a "kedves" párod! De panaszkodni nem ér! Te választottad!
2017. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 jafnrétti ***** válasza:

Én is lassan tíz éve szültem először, csak én 20 éves voltam akkor. Nagyon nehéz volt utána elfogadni magam, talán csak mostanra sikerült valamennyire. De néha még most is elborzadok, ha fényképen meglátom magam.

Most jutottam el odáig, tíz év után, hogy talán mégsem lenne annyira borzasztó, ha nyáron bikinit vennék fel. Addig csak egyrészes fürdőruhát hordtam. Tulajdonképpen a húszas éveimet úgy éltem végig, hogy szégyelltem a testem. Visszagondolva, ez azért elég szar, de mostanra legalább odáig eljutottam, hogy már tényleg nem érdekel, hogy másoknak tetszik-e, hogy nézek ki. Sajnos lóg a bőr a hasamon, csíkos vagyok, és vannak rajtam plusz kilók is még most is (igaz, közben született még egy gyerekem, bár vele nem nagyon híztam), és megelégedve nem is vagyok magammal, de már nem is látom olyan rossznak a helyzetet.

2017. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én az első császár után pár hétre az intenzívre kerültem mélyvénás trombózissal, akkor úgy éreztem magam, mint egy darab hús. Utána másfél évig combtőig érő gumiharisnyát kellett hordanom. Emellé felkopaszodott a hajam (gyógyszer mellékhatás a szokásos hajhullás mellé) és biza kövér is voltam. Hát teljesen selejtesnek éreztem magam. Aztán, mivel muszáj volt felnőnöm az elsőhöz és szerettem volna még egyet, a második gyerekre nagy munkával kikupáltam magam - meglepetésemre az újabb császár után a hegem is szebbre sikerült, mint volt. Hogy közben itt-ott öregebb lettem hamarabb, mintha nem lennének gyerekeim, az mindennek fényében már nem foglalkoztat (megműttetni ezek után bármit meg Isten ments'). Szóval összességében egyáltalán nem vagyok tökéletes, de mégis büszke vagyok magamra, mert a saját lehetőségeimből szerintem kihoztam azt, amit lehet, a családom, környezetem pedig érzem, elfogad ilyennek (is).
2017. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, nem 9.
2017. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

14 es.

Talan ha latsz,megengeded,hogy jo nonek tartsam magam (ruhaban) 3 csaszar utan igy a 30hoz kozel...

[URL= [link]

Es szivem szerint megmutatnam a melleimet is ugy magukban,minden takaras nelkul,hogy ertsd azt is,hogy miert szeretnem megcsinaltatni....

2017. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
[URL= [link]
2017. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

[link]

Na talan ezzel sikerul...

2017. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kerdezo, mit es mennyit sportolsz?
2017. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szerintem siman lehet ilyen csinos anyukanak lenni, mint a 37-es valaszolo. Persze, senki nem fog mar ugy kinezni szules utan, mint 18 evesen, de elfolyni sem muszaj, mint egy tehénnek mindenfele kifogasokat keresni arra, hogy miert nem tud tornazni vagy 1-2 szepitest elvegezni magan, aki ezt mondja, az altalaban nem is akar valtoztatni, csak mivel mar van gyerek, igy van mire fogni...
2017. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!