Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavar idegeneket, ha...

Miért zavar idegeneket, ha egy nő elhízik szülés után?

Figyelt kérdés
Ha a férjét zavarja, azt értem. De egy ismerősnek, munkatársnak, 20. rokonnak miért olyan fontos ez?
2017. jún. 19. 10:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkora hülyeség. Annyira mindegy kellene hogy legyen. Mindenkinek más a testalkata aztán kész. Engem egyáltalán nem zavar senki súlya. Ha a tömegközlekedésen kell szorosan egymás mellett lenni akkor sem zavar, csak ha koszos, büdös valaki. Az elhízottság az szerintem nem az igénytelenség kategória, az igénytelenség számomra, amikor valaki nem fürdik vagy nagyon koszos a körme, haja stb. Engem mindig azért piszkáltak mert túl sovány voltam az ízlésüknek… Amikor kismama lettem hirtelen minden idegen dicsérgetni kezdett, hogy milyen szép kismama vagyok és szülés óta is ezt kapom, hogy azta rajtad aztán nem maradt felesleg, ügyes vagy! Pedig ez mindössze genetika. Azt és annyit eszem amennyi jólesik. Ismerek olyat aki viszont gyerekkora óta kövér, nem eszik többet, mint én és eljár futni, aktívabb életet él, mint én és többet tesz magáért mégse lesz soha nádszál karcsú. A lényeg, hogy tök mindegy mit gondolnak az idegenek, attól nem lesz értéktelen meg igénytelen valaki ha meghízik. A férjek is meg szoktak hízni, meg is kopaszodnak és a fülük is szőrös lesz, jó esetben ezért még nem válik tőle a felesége…
2022. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!