Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annyira eredetiek a kisgyereke...

Annyira eredetiek a kisgyerekes anyukák ezzel a vau- vau, val. Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Mióta kutyám van, azóta figyeltem meg, hogy az itteni kisgyerekes anyukák 90%- a ha meglátja a kutyát, már nyomatja, hogy "vau vau"! Most én elhiszem, hogy ez részben jópofáskodás a gyerekkel (bár van amikor a gyerek letojja a kutyát, csak anyuci műsorozik). Ti csináljátok ezt? Szerintetek ez nem egy marhaság? Az más, ha pl. azt mondja, hogy "Nézd, ott a kutyus!" az normális. De az, hogy így random az irányomba ugat minden egyéb megjegyzés nélkül, ez már komolyan olyan szánalmas szerintem.

Ráadásul az ilyen anyuka, ha lát egy nap 10 kutyát a gyerekkel, akkor egy nap tízszer jön rá az ugatás?


2017. szept. 1. 14:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: nyilvánvalóan a lakhelyemen, mert a neten nem halad el mellettem senki gyerek kezét fogva, így a kérdésed is értelmetlen. Tehát, hacsak nem direkt kötözködsz, aminek ez gyenge eresztés volt, vicces nem volt egyáltalán, ha annak szántad, de ha mégis komolyan gondoltad volna, hát közlöm, hogy te is beleférsz ám az általánosításba ezek szerint, mindössze másképp vagy furcsa.
2017. szept. 1. 16:11
 12/22 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon tetszik a stílusod kérdező :D D

Mogorva de még is intelligens.

Én kutyusozok, de tényleg igaz amit mondasz,én is megfigyeltem, bár az autó az brümm-brümm autó nálunk is, de gondolom az autót ezzel nem idegesítem.

2017. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez teljesen új, úgy látszik, nem mindenhol divat, talán egyik anyuka is hallja a másiktól, és csinálja. Én még sose hallottam, és nem is csináltam.
2017. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező mindenki benne van több féle halmazban , általánosítva . Jogos a kérdésem mert szrul fogalmaztál..:-)


Amúgy elég érdekes ember lehetsz, ha engem általánosítasz kinézem belőled h 2 ilyen anyukával találkoztál és máris minden anya ilyen. Így nem is adnék a szavadra sem pedig az ítélőképességedre... hadd ne mondjam én hova "általánosítanálak":) neked is van táborod nyugi 😄😄😄😂

2017. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Én mondom a gyerekeimnek, hogy vau-vau, miau, mú, nyihaha, hapci virág stb. Nem konkrétan séta közben, de ha érdekli, akkor akkor is. Ez egy játék, amit már egész picin is értenek, szeretnek. Természetesen megtanulják, hogy az kutya, macska stb.


A 3 éves csodálatos szókinccsel, tisztán beszél lassan 1 éve. A 4 hónapos most kezd el érdeklődni. Igenis élvezi, ha elnyújtottan, erős mimikával, "hülyén" beszélek hozzá. Ha úgy beszélek vele, mint a postással, akkor nem kapok visongást, kacagást csak néz rám. Szeretem megnevettetni, így marad a nyaffogás. Garantálom, hogy ő is megtanul rendesen beszélni.


Szerintem nevetséges dolog ennyire fennakadni ilyen piszlicsáré dolgokon.

2017. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, mert a kisebb gyerekek maguktól így hívják a kutyát, utána az anyjuk is átveszi tölük és képzeld 3-4 évesen már kutyának fogja hívni az összes.
2017. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
5-6 áves gyereknek is simán mondja, hogy "Ott a vau-vau", tehát ez az állítás sem állja meg itt a helyét. Kezdem azt hinni, hogy errefelé különösen retardáltak a nőstények.
2017. szept. 1. 21:27
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Már annyiszor említetted ezt az "errefelét", hogy nem állom meg feltenni a kérdést: hol laksz?
2017. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Csak azért mondom, hogy errefelé az "itt" helyett, hogy okoska már ne köthessen bele, de valószínűleg már levitte a gyerekét vauvauzni így a holdfénybe.


Amúgy nem mindegy?

2017. szept. 1. 22:49
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

De kva nagyra tartod Te magad. Gondolom vagy valami nagyvarosi vagy , vagy beképzelt falusi...:D de valami nálad nem okés

Már az írásodból lesüt, h számodra itt es arra felétek mindenki idióta , Te meg a nagy IQ betyár , aki mindent jobban tud és mindenki vmiert szr. Te sem vagy kulonb, ugyanolyat kakálsz a wc be...:)

Azert mert vki nem olyan okoska es arrigáns ,mint Te még nem gyerekes/egyszerű/ hülye/ rossz ember.. csak mas de ezt amilyen eszed van ( elvileg) tudhatnád. Hála a Jo Istennek nem vagyunk mi emberek egyformák. Az lenne még egy nagy csapás , ha mindenki ilyen lennem akkor még ennyi béke sem lenne a világon. sajnállak.. nálam valami zavar van agyban

2017. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!