Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mar most idegesit. Mit tegyek?

Mar most idegesit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lesznek egy paran szerintem akik elitelnek, de nem erdekel.

Parommal elunk egyutt es az o szuleivel. Parom testvere babat var.

Elore felek hogy rengeteget lesz nalunk, rengeteg babacucc lett idehordva, kulon szoba van neki fenttartva. Elso unoka a parom szuleinek nem varom el hogy ne varjak az unokajukat.

Utalom a gyerekeket es mindent ami veluk jar. Siras, nyavogas, hangzavar. Hogy mindenkinek korbe kell oket ugralni, minden korulottuk forog. En ebben egyszeruen nem akarok reszt venni.

Megbantani se akarok senkit, nem tudom mikepp lehetne magunkat “kivonni” ezalol a kotelesseg alol.

Raadasul mind a ketten koran jarunk dolgozni, ezaltal mi napkozben csendben szeretnenk pihenni. Hetvegente ha a babat lepasszoljak a nagyszulokhoz akkor mi nem csondben akarunk ovatoskodni az otthonunkban mert mondjuk a baba alszik... Egyszeruen nem tudom elkepzelni milyen megoldas lehetne erre a problemara ami mindenkinek jo lenne. 20 evesek vagyunk, nem akarjuk gyakorolni a gyereknevelest sem a babysitter szerepet.


2018. febr. 5. 21:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%
A megoldás: költözzetek saját lakásba/albérletbe, váljatok le a szülőkről. Szívesen.
2018. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű: költözzetek albérletbe n a szülők nyakán éljetek.
2018. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
96%

Megszoksz vagy megszöksz!

A saját házadban majd te mondhatod meg mi legyen!

2018. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szedjed a sátorfádat és állj a saját lábadra. Máris nem kell elviselned a helyzetet. Ameddig szívességből élsz valakinél addig viseld el hogy az van ami nekik tetszik, ha az a gyerekzsivaj akkor gyerekzsivaj. Nehogymár a farok csóválja a kutyát...
2018. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
90%

Milyen sajat otthonod???😂

Koltozz el, elj meg a sajat labadon. A sajat lakasodban majd azt csinalsz amit akarsz. Egyelore te vagy a megturt szemely...

2018. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Akartunk alberletbe menni, de a szulok eroskodtek hogy maradjunk mivel 20 evesen ne fizessunk alberlet penzt amikor elferunk egy nagy csaladi hazban boven. Annyiban maradtunk hogy gyujtogessunk, tegyuk felre azt amit alberletre fizetnenk es majd segitenek ok nekunk a lakasvasarlasban egy ido utan ha mi is osszeszedtunk egy bizonyos osszeget.
2018. febr. 5. 21:51
 7/50 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt mondják ugorj a kútba akkor bele is fogsz ugrani?
2018. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom, a saját szüleid se tudták elviselni a te sírásod, azért laksz most másoknál.

A saját gyereke és az unokája egész biztosan fontosabb a ház tulajának, mint a gyereke épp aktuális kúrópajtása. Ha nem akarsz qurvagyorsan az utcán aludni, akkor jobban teszed, ha fingani is csak hang nélkül mersz, és elkezded megszeretni a gyereksírást.

Kár volt a kérdést kírnod.

2018. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Egyebkent szamitottam erre, hogy minden komment errol fog szolni hogy koltozzunk el.

Ugylatszik szamotokra az a megszokott ha 20 evesen lakashitelt vesz az ember a nyakaba ha valami nem tetszik vagy 12 orat dolgozzon egy felszobas alberletert...

2018. febr. 5. 21:55
 10/50 A kérdező kommentje:

21:54

Ezen jot nevettem milyen kis sertetten magadravetted a kiirt kerdesemet :D

Mint irtam, ez a velemenyem nem varom el toluk hogy ne fogadjak szerettel az unokajukat!

Olvasd el megegyszer amit irtam.

2018. febr. 5. 21:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!