Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mar most idegesit. Mit tegyek?

Mar most idegesit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lesznek egy paran szerintem akik elitelnek, de nem erdekel.

Parommal elunk egyutt es az o szuleivel. Parom testvere babat var.

Elore felek hogy rengeteget lesz nalunk, rengeteg babacucc lett idehordva, kulon szoba van neki fenttartva. Elso unoka a parom szuleinek nem varom el hogy ne varjak az unokajukat.

Utalom a gyerekeket es mindent ami veluk jar. Siras, nyavogas, hangzavar. Hogy mindenkinek korbe kell oket ugralni, minden korulottuk forog. En ebben egyszeruen nem akarok reszt venni.

Megbantani se akarok senkit, nem tudom mikepp lehetne magunkat “kivonni” ezalol a kotelesseg alol.

Raadasul mind a ketten koran jarunk dolgozni, ezaltal mi napkozben csendben szeretnenk pihenni. Hetvegente ha a babat lepasszoljak a nagyszulokhoz akkor mi nem csondben akarunk ovatoskodni az otthonunkban mert mondjuk a baba alszik... Egyszeruen nem tudom elkepzelni milyen megoldas lehetne erre a problemara ami mindenkinek jo lenne. 20 evesek vagyunk, nem akarjuk gyakorolni a gyereknevelest sem a babysitter szerepet.


2018. febr. 5. 21:30
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor lennek arcatlan ha ezt mind az arcukba vagnam es dirigalni akarnek. De nem ezt teszem, csendben elfogadom a helyzetet mivel van annyi eszem hogy felfogom mi a normalis csaladi kapcsolat.

De ezt mar vagy otszor leirtam...

2018. febr. 6. 12:40
 42/50 p.szabina1223 ***** válasza:
83%
Nem tudsz mást tenni pedig, csak amit a válaszadók javasoltak.Vagy megszoksz, vagy odébbállsz. Te a párod szüleinél csak vendég vagy, így el kell viselned majd a babát, a vele járó hangzavart és felhajtást. Ha nem bírod, akkor pedig el kell költözni, szerintem nektek is és a nagyszülőknek is így lesz a legjobb.
2018. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
80%
MIért élsz ott 16éves korod óta? Árva vagy?
2018. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
83%
Költözzetek el, ennyi.
2018. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 éves fiú lennék, valszeg engem sem érdekelne a gyerek téma, sőt lányként sem érdekelt, amikor 20 éves voltam, viszont tudtam, hogy később szeretnék.

Vagyis, lehet, hogy a 20 éves párodat jelenleg nem érdekli, de attól még arra van berendezkedve, hogy mondjuk 30 évesen már szeretne, tervbe van. Vagy tán ő is egyáltalán nem akar, soha, soha, soha, ahogy te?

2018. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Szerintem nem igazan tartozik senkire, de akkor leirom.

A parom anyukaja meg az en anyukam gyerekkori baratok. Egy ideig egymas mellett is laktunk, de ok felkoltoztek pestre. Egy ideig utazgattunk, egyikunknek sem volt jo igy a szuleink megbeszeltek egymas kozott, persze a mi otletunk altal hogy felkoltoznek hozzajuk Pestre. Tehat sem arva nem vagyok, sem eloskodo, sem arcatlan.

Nem bantok meg senkit a csaladban ezzel a dologgal, parommal beszeltem egyedul errol az egeszrol.

2018. febr. 6. 18:13
 47/50 anonim ***** válasza:
42%
A nyakukon élsz? Akkor élősködő vagy. Gondolom nekik is könnyebb lenne ha nem fogyasztanád náluk a levegőt.
2018. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

18:18

Te meg egy rettento ertelmes ember! :)

Senki nyakan nem elek, mondjuk hiaba magyarazkodok itt barkinek is. Ezek szerint aki nem szereti a gyerekeket az mar el is van itelve...

2018. febr. 6. 18:30
 49/50 anonim ***** válasza:
37%
Azért szüleid se semmik, hogy engedik, hogy ott élj más nyakán 16 évesen, mert gondolom akkor nulla forinttal járultál a költségekhez.
2018. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem 0 forinttal engedtek el, illetve egymas kozott megbeszeltek a dolgokat miben es hogyan jaruljanak hozza.

Viszont nem ertem ezt miert firtatjatok ennyire, masreszt nem errol szolt a kerdes, hogy velemenyezzetek az elkoltozesem reszleteit.

2018. febr. 6. 19:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!