Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szokjunk hozzá az új...

Hogy szokjunk hozzá az új élethelyzethez?

Figyelt kérdés
Mielőtt terhes lettem, szinte minden nap mentünk a férjemmel a barátainkhoz. Van egy közös törzshelyünk ahol kártyázni, beszélgetni szoktunk. A fiúk, volt hogy becsíptek, én is mindig megittam pár pohár bort, mivel mindkettőnk szülei meghaltak, testvéreink sincsenek, a barátaik a családunk, velük voltunk így általában. Én nem iszom, nem dohányzom mióta babát várok, párszor lementem így a barátaikhoz a férjemmel, de nem volt jó érzés, hogy isznak körülöttem, kijárnak cigizni, én egyedül maradok bent...nem is tudtam valahogy olyan jól érezni magam velük mint azelőtt. Nem tudom mit csinálhatnék ezek helyett a a találkozók helyett munka után. Kismamák, ki hogy viselte a megváltozott élethelyzetet?
2018. márc. 14. 08:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%
Pontozzatok csak le nyugodtan,de szerintem a kisbabaim sem attol lesznek boldogok ha nonstop otthon lesznek bezarva.. Persze.. Par honapos gyerekkel nem ulnek be sehova,de szerintem a baratnozes boven belefer babaval is. Igaz,meg kell valtozzon egy anya elete mert a baboca az elso ez evidens,de nem gondolom hogy egy heten egyszer vagy ketszer ne mehessen a gyerekkel egyutt el mondjuk egy cukiba , vagy valahova a baratnoivel.
2018. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
29%

Te tudsz olvasni?


Nem arról van szó hogy az anyuka beül havonta egyszer egy cukiba vagy találkozik a barátnőjével...

2018. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
68%
Ha neki naponta van erre igenye akkor sincs vele semmi baj.. Az o elete;) es ugy rendelkezik vele,ahogy akar.
2018. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
31%

Menjen akkor persze, az ő élete. Majd a kocsmai dolgozók meg majd körberöhögik majd, hogy megérkezett a pujás kismama :D

Csináljon magából hülyét meg szerencsétlen gyerekből is.

2018. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
85%
Valóban, utolsó. Mekkora élmény lesz majd a többi vendégnek a visító kisgyerek. Még a gyereknek a cigifust. Amíg esélyes, higy ő nem fog eljarkalni mindennap, apuka viszont igen, igy aztan gyönyörű lesz a családi életük
2018. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
56%

De nem feltetlen inni jarna oda :D ennyi erovel egy kismama se menjen az orvoson kivul sehova.

Na.. Ha most a baratai odajarnak.. Es veluk erzi jol magat... Ameddig kismama menjen.. Ki banja..

Vagy keres uj anyuka,kismama baratokat... Akikkel nem ciki ha kiul esetleg egy padra,hogy ne erezze magat egyedul...

2018. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
30%

Senki, ismétlem senki nem mondta azt hogy egy anyuka nem mehet sehova!!!! DE ne egy kocsmában akarjon már ücsörögni!!! Ott a baba klub, játszótér, cukrászda meg a fagyizó! De sajnos ha tetszik ha nem a kocsmában kártyázást meg iszogatást el kell felejteni! Ez a lényeg... Onnantól hogy anya lesz egy másik ember életéért felel!

Nem kell otthon kucorogni 0-24ben. De egy anyának nem is a kocsmában a haverok mellett van a helye HETI TÖBB ESTÉN! Ahogy a kérdező fogalmazott!!!!

2018. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem írtam a kerdesembe hogy kocdmàba jàrunk, ez egy tàrsasjàtèk klub, amit a városban csinálnak, és lehet bevinni enni-inni, azért írtam hogy rosszul érzem magam ha berugnak körülöttem. Nincs màr rà igènyem hogy én is igyak, csak a tàrsasàg hiányzik, én vagyok az első kismama közöttünk, úgyhogy ezèrt is nehezebb a dolgom. Rajtuk kívül nincsenek más barátaim, úgyhogy majd én otthon maradok addig, úgyis szoknom kell. Köszönöm a sok hasznos választ!
2018. márc. 14. 13:42
 29/40 anonim ***** válasza:
79%

Hihetetlen, mennyi idegbeteg anyuka van itt. Nem jelez még a gép, hogy beragadt a felkiáltójeles billentyű?:)

Nektek is jól jönne 1-2 pohár bor, kicsit megnyugodnátok legalább.

2018. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
42%

Ez szerintem alapból gáz, hogy piálni meg cigizni jártatok össze, és megnyugtatlak, ha megszületik a gyerek, te otthon fogsz vele csücsülni, a férjecskéd meg tovább piál és cigizik a barátokkal.


Szép életkilátások...

2018. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!