Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hiszi az összes kismama,...

Miért hiszi az összes kismama, babakocsis, hogy minden körülmények között neki van elsőbbsége?

Figyelt kérdés

#kismama #babakocsis
2018. máj. 8. 20:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
32%

Bakker bátor vagy kérdező, ilyenkor tobzódnak igazán az anyukák akik épp letették a kölköt.:D

Szinte hallom ahogy felszakadt pár varrat alul.XD

2018. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
57%

En forditva tapasztalom.

Zebrán valo átkelésnél beszolnak hogy haladjak már (nyomta nagyon a baba a hasam alját es normal tempoban mentem de innen tudom mennyire en lennék a plane idegesito ha öreg néni lennék bottal), két gyerekkel majálison majdnem fellökött a kisebbseg es azt várták hogy én kérjek elnézést, buszon gunnyal invitáltak leülni mint egy szánalmat hogy "jaj anyácskám nehogy elessen má üljön le", én inkabb ezt tapasztaltam, de persze sok kulturált ember segítőkészségét is pl a kutyasétáltato szolt hogy nehogy én menjek le az utrol a babakocsival majd ő a kutyával menjek nyugodtan :)

2018. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
81%
9 hónapos terhesen is magam elé engedtem az egy zacskó chipses embereket a boltban, és babakocsival is félreállok a járdán, ha jönnek szemben és nem férnénk el. Aki bunkó, az gyerek nélkül is az, aki pedig odafigyel másokra, az gyerekkel is odafigyel.
2018. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
71%

Nekem alap,hogy az időseket,betegeket,gyerekeket,vàrandósokat segítjük.

Való igaz,hogy a vàrandósság nem betegség,de van akinek könnyebb,van akinek nehezebb.

Szerintem jobb lenne segíteni egymàst,mint benyalni a "mindenki utàljon mindenkit" uszítàst.

2018. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
47%

Persze, szálljak fel úgy a buszra hogy üvöltök hogy valaki adjon helyet a terhes nőnek, vagy válasszak esetleg egy erősebbnek tűnő utast és szólítsam fel hogy hagyja el a helyét?! Nyilván, azért ennyire nem vágyom elsőbbségre.

Őszintén, én nem várok el senkitől semmit de teljesen elborzaszt az hogy mennyi neveletlen ember van. Óriási pocakkal azért már csak gondolni lehet hogy nem kényelmes, 12 hetes terhesen nem is nyafogtam ezért.

2018. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
73%

Huh, nagyon durvák ezek a hozzászólások. Szerencse,,hogy 12 éve eljöttem Magyarországról. milyen emberek vagytok, szálljatok már magatokba!

A terhes nőnek azért KELL átadni a buszon a helyet , mert ha áll, és a busz fékez elesik az komoly gondot okozhat a babánál, vagy nála.ugyanez a kisgyereknél is, elesik a kisgyerek is ráesik egy 90 kg-os fazon belegondoltatok ebbe? Ott is maradhat.

Ti is voltatok kicsik, meg nektek is lesz gyereketek, és azok a gyerekek fogják kitermelni a nyugdíjatokat!

2018. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
76%
Felnőtt gyerekeim vannak, a legfiatalabb 18 éves. Teljesen természetes számukra, hogy szemmel láthatóan várandós nőt, kisgyerekes anyát is) előreengednek, segítenek nekik, buszon, vonaton átadják a helyüket. Igaz, nekik volt gyerekszobájuk, ellentétben azzal a sötét proli söpredékkel, amely ilyen kérdést kiír, ill. lelkesen helyesel neki.
2018. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
69%
Én a terhesség alatt végig kivartam a soron,senki elé se tolakotam,ha mondták menjek előre,mondtam nem kell bírom rendben vagyok.Ha valaki sietett magam elé engedtem mondván ráérek.Nem gondolom, hogy más járna mint másnak.A gyerekorvosnal is ugyanúgy sorba állok,mint más.A babam se kulonb mit barmelyik masik,csak szamomra kulonleges es ez igy van rendjen.Ha olyan helyre megyek ahol rengeteget kell várni oda még simán nem viszem a gyereket.Azert mert előfordul ilyen nem kell általánosítani.Mikor terhesen majd fellokott egy fiatal srác nem gondoltam, hogy az összes ugyanezt tenné.Amugy a legtöbb bunkosagot pld pocakba konyoklest a boltban pont nő csinálta és azt se mondta bocs..
2018. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer beszéltem egy tinivel a budzon hely átadásról..azt mondta azért nem szokta átadni mert mivan ha csak sokat evett és fel van fujodva és akkor neki lenne baromi kínos :)) amúgy sok kismamánál nem egyértelmű a pocak max csak a legvégén..nem merik néha emiatt felajánlani. Kövér vagyok : volt hogy terhesen nem, pocak nélkül meg felajánlották a helyet és rohadt kínos volt :))
2018. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom, téged nem szokott zavarni, amikor a sorban kisgyerekkel áll valaki, és a gyerek egy fél órája sikít, mint akit ölnek. Bevallom: én agyfaxt kapok ettől két másodperc alatt.

Úgyhogy ha kisbabával látok valakit, mosolyogva előre engedem. Neki jól esik, én legfeljebb fél perccel tovább varok, mert ő is siet, és nem fog ott állni mögöttem egy visító gyerekkel a következő percekben.

És szerintem sokan mások gondolkodnak ugyanúgy.

2018. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!