Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hiszi az összes kismama,...

Miért hiszi az összes kismama, babakocsis, hogy minden körülmények között neki van elsőbbsége?

Figyelt kérdés

#kismama #babakocsis
2018. máj. 8. 20:19
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
82%

Most ha figyelembe vesszük, hogy vannak bunkók a kismamàk között is,akkor is mire jó az ellenségeskedés?Ő paraszt ,én rendes vagyok és mondjuk àtadim a helyem ,akkor ez az Ő szégyene nem az enyém.

Ha vki veszi a fàradtsàgot,és megfigyeli, egyértelműen làtható,hogy tudatosan ugrasztanak össze minket ( gyakorlatilag mindenkit mindenkivel),hogy addig se foglalkozzunk màssal.

2018. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
64%
Valamelyik válaszoló írta, azt hiszem az 5-ös, hogy minek átadni egy terhes nőnek a helyet. Nem betegség ahogy mondod, de ha fékez egyet a busz/metró/villamos... akkor úgy megütheti a pocakját a kismama, hogy a magzat meg is halhat például egy méhlepényleválástól. Ez az egyszerű magyarázat erre.
2018. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
19%
32. Egy terhes is tud kapaszkodni màr nem azért...
2018. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
31%
Ha tudnád ezt a lelki terhet viselni, akkor nem kell átadni Nekik. Nagyon nagy problémák lehetnek fejben. Szerintem ez egy belülről jövő dolog, ha terhes nőt látok a buszon/villamoson/metrón felállok és átadom a helyem. Nem azon kezdek el gondolkozni, hogy ez nem betegség, álljon csak. Aki nem adja át a helyét azért nem, mert beteg??? Nem értem...
2018. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó. Ha olvastad koràbbi hozzàszólàsomat, akkor làthattad, hogy alapvetően àt szoktam adni a helyem/ felajànlom. Csak akkor nem, ha kifejezetten bunkón szólnak hozzàm, követelőznek. Elég gyakran előfordul.


Ettől függetlenül áll amit írtam Attól, hogy valaki terhes, még tud kapaszkodni.

2018. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
38%

Közbeszólnék...persze h tud kapaszkodni a kismama de az azért messze instabilabb (egy hirtelen fékezésnél például) mintha leülne. Másrészt ha tömeg van a buszon és elkezdenek tolakodni az emberek véletlenül is előfordulhat hogy valaki hasbavágja egy táskával mert figyelmetlen. Reggeli csúcsban művészet kapaszkodni és borulásnál is egymást döntik az emberek. (Azt még nem is vettük számításba h nagy pocakkal az egyensúlyérzet is más)

Értem én hogy ez nem jog meg vannak bunkó kismamák, de azért ismerjük már el, hogy nagyobb biztonságban van ha le tud ülni.

2018. máj. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
Én az #5-ös hozzászólóhoz írtam, amit írtam, aki azt írta, hogy mivel a terhesség nem betegség, így nem adja át a helyét. Azért érdekelt, hogy Ő talán azért ül, mert beteg? Nem igazán lehet kibogozni, hogy ki melyik hozzászólást írta név nélkül. Nekem sincs kiírva a nevem, nem azért írom, csak így nehéz.
2018. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
64%
Az öregség sem betegség, sőt kapaszkodni is tudnak. Akkor ennyi erővel az öregeknek se adja át senki a helyet.
2018. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, felőlem aztán próbálkozhat, 12 órás műszak uán hadd ne pattogjak már fel :)
2018. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, micsoda hős vagy. Végignyomtál egy 12 órás műszakot. A kismama is melletted (lévén a többség a 9. hónapig dolgozik) és mellette egy 9 hónapos műszakban van éppen...
2018. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!