Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik azért nem akarnak gyereke...

Akik azért nem akarnak gyereket, mert a "babák" sírnak, büdösek, stb. ; azok akarnának, ha valaki -mondjuk a családban- átvállalná azt az időszakot, ami miatt nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés

Egy véletlen kérdésben olvastam válaszként, hogy kb harmada az ott válaszolóknak olyan problémák miatt nem akar egyáltalán gyereket, amiből a gyerekek úgyis kinőnek néhány éven belül.

Utána már lehet beszélgetni, játszani a gyerekekkel, élvezet felfrissülni az ötleteiktől, a különleges gondolataiktól.

És minden korban, kisiskolásan, zenetanulósan, sportolva velük, a tizenévesekkel vitatkozva a világ dolgairól, mindig feltöltik a szüleiket, újraélhetik az életüket mellettük.

Kár lenne a pelenkás, nyüglődős időszak miatt az utána következő élvezetekről lemaradni azoknak, akik azért nem akarnak gyereket, mert ki nem állhatják a csak feküdni-mászni-totyogni tudó gyerekeket.

Szóval, ha mondjuk a nagymama, a testvér vagy más rokon, vagy akárki -akár pénzért, mit tudom én- átvállalná a gyereke gondozását, akkor esetleg akarna az ilyen ember gyereket?



2018. júl. 11. 06:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Hmm hmm, érdekes, a kérdező szerint egy állat olyan mint egy értelmi fogyatékos gyerek. Mégis a kettő közül az állat tanulja meg a szobatisztaságot. Furcsa.


Kérdező, reménykedtem hogy ez egy egész jó elméleti kérdés lesz, de sajnos te is csak egy agymosott vagy. Szomorú.

2018. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

41.

A "szobatisztaság" külön téma. Egyrészt, mert a macskákat tanítani sem kell rá, másrészt pedig ép elméjű ember is elveszítheti.

Nem is ebből a nézőpontból volt a kérdés.

Mindegy, értem én.

2018. júl. 19. 06:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!