Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek van saját életetek a...

Nektek van saját életetek a kisgyereketek mellett, vagy minden róluk szól?

Figyelt kérdés
Még otthon lévő Anyukák véleménye érdekelne 0-3 éves gyerekekkel. Az lenne a kérdésem, hogy mi az ami csak rólatok szól és nem a gyerekről? 2 éves a kisfiam, és most döbbentem rá, hogy semmi nincs már a régi életemből, minden csak róla szól. Ha netezek, akkor neki nézek ruhákat, játékokat, könyveket, vagy gyerekneveléssel kapcsolatos videókat nézek. Nem foglalkozom semmivel, ami régen érdekelt.. Nektek van valami hobbitok?
2018. szept. 16. 19:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
54%

5 éves 2 éves ujszülött lányaink vannak.

Hát én belevesztem a mojuskerékbe. 6 honapos korukban visszamentem dolgozni,5-re hazaértünk, játék-vacsi -fürdés-altatás. Éjjel 1-2-szer szopi másnap munka. Általában hamarabb aludtam mint ök.


Most tovább leszek itthon talán ujra lesz életem.


Tortákat sütöttem, meg föztem különlegesebb dolgokat,idöigényeseket.


Barátnöim vannak de 2 havonta tudunk nagyobbat beszélni.

Nekem most minden a gyerrkrk körül forog,de látom sz 5 évesen hogy egyre önállobb...látom a fényt... :)

2018. szept. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
29%

13

AKkor miért nem mész vissza dolgozni? Miért vesztegetnéd el magad sütisütéssel, ha neked az nem hobbid?

2 éves a gyereked, nem 2 hetes!

2018. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek vissza, mert még nem érett a gyerek a bölcsihez. És tervezzük a kistesót is.
2018. szept. 17. 09:40
 24/34 anonim ***** válasza:
37%

Nincs saját életem és nem szól minden róla.

amióta van, minden RÓLUNK szól. Ennyi.

Ha barátnőzni, vásárolni megyek, az is rólunk szól, mert kell az agyamnak a kikapcsolódás, hogy visszajöjjön a türelem.

2018. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
55%

amúgy tök jó a gyerek hatása a hobbira is. Pl lehet újra legózni úgy, hogy nem néznek hülyének :D van alibi arra, hogy miért mesekönyveket olvas az ember, és tök jó mesefilmek is vannak, amikre gyerek nélkül ciki beülni :D

kicsit nagyobb gyerekek mellett pedig már lehet klassz grillezéseket szervezni, ahol már nem csak alkoholmentes cucc kerül a szülői különítmény poharába ;)

2018. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

22-es vagyok.


Köszi a lepontozást a sok agyhalott háziszárnyasnak!


4 gyerekünk van. Egyikkel sem voltam otthon 3 évig, sem az apjuk. Csak miheztartás végett. Egyszerűen szánnivalóan nevetséges, hogy a képzett, kereső nőt itt lepontozzák, de hát tuduk, kik tesznek ilyet.


Kérdező: ha nem bírod otthon, muszáj most rögtön szülni még egyet? Nem csak az a szempont, hogy a gyerekek között legyen kis korkülönbség, hanem az anya, mint ember, mint agy igényei is. Ha neked nem jó, akkor azt miért nem veszitek figyelembe a tervek készítésénél?

2018. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
62%

26-os vagyok, kimaradt: MINDEN 2 éves gyerek érett a bölcsödéhez, mindne olyan országban, ahol nincs a munkanélküliség elbújtatására kitalálva a 3 év gyes.


Itt pl. 14 hónap az átlag.

2018. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
26, 27-es ne..ne itt, köszi. Nem ez volt a kérdés.
2018. szept. 17. 14:59
 29/34 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, azt én sem értem teljesen, hogy miért akartok MOST kistesót vállalni, ha nem érzed jól magad már otthon, és hiányzik, hogy saját életed legyen. Két gyerek mellett szerinted ez a probléma nem fog hatványozódni? Miért nem vársz még pár évet? Nem kötelező 2-3 év korkülönbséggel szülni, semmi nem fog történni, ha a te gyerekeid között 4-5 év lesz, maximum megspórolsz magadnak egy kiégést, idegösszeomlást.
2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Azért mert már nem 20 éves vagyok, és mindig is szerettem volna több gyereket. Nem gondolom, hogy ha visszamegyek dolgozni, reggel rohanok, beadom a gyereket a bölcsibe, majd 8 órát a munkahelyemen töltök, aztán rohanok a gyerekért, este még főzök, elvégzem a házimunkát, és a gyerekkel is próbálok foglalkozni akkor sokkkkkal jobb lenne a lelkivilágom.. Igazából hobbikra lennék kíváncsi, hátha találok valami jót, ami kicsit feldobna.
2018. szept. 17. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!