Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek van saját életetek a...

Nektek van saját életetek a kisgyereketek mellett, vagy minden róluk szól?

Figyelt kérdés
Még otthon lévő Anyukák véleménye érdekelne 0-3 éves gyerekekkel. Az lenne a kérdésem, hogy mi az ami csak rólatok szól és nem a gyerekről? 2 éves a kisfiam, és most döbbentem rá, hogy semmi nincs már a régi életemből, minden csak róla szól. Ha netezek, akkor neki nézek ruhákat, játékokat, könyveket, vagy gyerekneveléssel kapcsolatos videókat nézek. Nem foglalkozom semmivel, ami régen érdekelt.. Nektek van valami hobbitok?
2018. szept. 16. 19:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
A munkán kívül mit hagytál abba a gyerek miatt?
2018. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Hát,ha még arra sem sikerült rájönnöd, hogy te mit szeretsz csinálni, akkor nem tudom hogy segíthet én rajtad!
2018. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
65%

"Nem gondolom, hogy ha visszamegyek dolgozni, reggel rohanok, beadom a gyereket a bölcsibe, majd 8 órát a munkahelyemen töltök, aztán rohanok a gyerekért, este még főzök, elvégzem a házimunkát, és a gyerekkel is próbálok foglalkozni akkor sokkkkkal jobb lenne a lelkivilágom.. "


Nem, a lelkiviláod akkor lenne "sokkkkkkal jobb", ha munka mellett nem te lennél a házimunkás, napi főző és gyerekeket hurcibáló is. AZ az azternatíva, nem az, amit felvázoltál. Nem értem: ha gyereket tervezel valakivel, akkor hogy lennél egyedülálló anya?! He nem vagy az, miért beszélsz úgy?


(Igen, a férjnek is kötelessége átalakítani az életét. A család ilyen műfaj.)

2018. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
2es vagyok, nem, abszolút nem töltök kevés időt a gyerekemmel. Egész nap minden nap szinte együtt vagyunk. A sulim heti 2 nap délután, 5től 9ig. Egész nap addig együtt vagyunk, és éjjel is én kelek hozzá. Vezetni most fogok kezdeni mert egyenlőre még csak az elméletet csináltam meg. Amikor alszik akkor tanulok. Amikor ébren van akkor játszunk, olvasunk, főzünk. Ha mesét néz akkor én is sorozatozok vagy olvasok. Meg van a saját életem is, de a nap nagy részét attól még vele töltöm. 2 éves. Amúgy mi nem tervezünk még egy gyereket, legalábbis az elkövetkező 6-8-10 évben biztosan nem. De én még fiatal vagyok, van időm (22 vagyok).
2018. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!