Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megint több műszakban fogok...

Megint több műszakban fogok dolgozni, hogyan jussak túl ezen?

Figyelt kérdés

Dolgoztam 3 műszakban, az elég nehéz volt lelkileg, de kellett a pénz, így elvállaltam. Most újra több műszakos munkát kell vállalnom, mert nem találok egy műszakos munkarendű állást. Jelenleg 3 órát dolgozok egy nap, ami nagyon keveset fizet.

Van egy 9 éves lányom és egy 3 éves fiam.

A párom nem igazán érti, miért is nehéz munkát találnom, hiszen neki nem okoz gondot a gyereke etekintetben, az anyja neveli. Az enyémekre meg nem igazán vigyáz, csak este hazaesik, addigra meg alszanak.


Félek őket újra másra hagyni. Félek, hogy mi lesz így? Mivel lesz jobb, ha lesz havi 40-50ezer forintunk, mivel a babysitter el fogja vinni a többit?

Próbáltam elmondani neki,.de szerinte csak a pénz a fontos, úgy érzem.

Lesz olyan hetem, hogy 1 órát leszek csak a gyerekekkel kb... Ezt hogy lehet átvészelni, ha senki sincs, aki meghallgasson?


2018. nov. 21. 14:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Amúgy nem volt bajom a munkával, szerettem csinálni csak nem bírtam már a sok feketét..

Amikor odamentem, tök normálisak voltak az emberek. Azóta akárhányszor bementem valamit intézni gyed alatt, csak ők voltak bent.

Na ekkor határoztam el, hogy gyed alatt keresek mást, hogy ne az legyen, hogy letelik és mehetek megint közéjük voltaképpen már nincs egy sor se ahol ne lennének fullosan.

Most a szabadidőmben (munkában) irodai munkát nézek..

2018. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Dolgozni szeretek, a baj az, hogy a jó 7-15 óra közötti állásomat eljátszottam, hogy jó társa legyek, ő pedig nem érti, hogy nem akartam másra hagyni mindennel együtt a gyerekeimet. Vállalkozó, presszója van, tehát llehetne itthon, míg naála dolgozik vaalaki... de nem. Egynapot sem szánt rám úgymmond, hogy legalább ne 20 perc ismerettség után kelljen a gyerekeket ráhagyni valakire.

A héten tudod mennyit láttam a gyerekeim?

A kicsit a mai nappal kb 3 órát, a nagyot talán 20 percet. Délelőtt takarítani járok, délután meg a gyár.

Kereskedelmi marketing érettségim van, foogok tovább tanulni, de jelenleg nem megy még az is. Fájnak, zsibbadnak a karjaim, aludni is alig tudok ettől.


És nem, továbbra sem a munka a baj... az, hogy pl azt se tudtam, hogy a gyerekem szája csupa sebes, a tanár kente be neki, mert nem is láttam tegnap reggel a gyerekeimet. Én elmegyek, mikor alszanak, mire hazaérek alszanak. És ez van minden második héten, mivel csak két műszak.


De egyébként így sem felelek meg

2018. dec. 1. 11:27
 33/33 anonim ***** válasza:

És, ha ennyire szar alak vagy neki, miért vagy vele??

Jársz 2 melóhelyre is, gondolom úgy a kettő jól fizet, fizeted a babysittert, miért nem költözöl máshova?

Miért kell megalázkodnod?

Miért te végzed a nehezét, ő meg elfőnökösködik és semmit nem lát el?

Miért hagyod magad?

Állj a sarkadra, mert így egy roncs leszel!

2 gyereket vállaltál, akkor el is tudod tartani egyedül őket!

Menjetek át Győrbe az Audi gyárba, fizess ott egy albérletet, kérj gondozót az önkormányzattól, járj át takarítani külföldre maszek munkaként és szerezz egy normális férfit!

Itt sírsz ismeretleneknek, ez nem normális dolog. Én soha nem írtam még ki kérdést ilyen téren, nekem a párom a lelkitársam.

Együtt végzünk mindent, egyenlő arányban dolgozunk, látjuk el a gyereket.

Én anno voltam ilyen 18 évesen. 22 évesen megismertem a páromat, aki igen is felrázott, hogy te ennyit és ennyit érsz, ne hagyd magad kihasználni.

Én most találtam egy munkát, ahová felvettek, mint irodai asszisztens, tehát fel a fejjel, megy ez, csak erős akarat kérdése!

Azzal tényleg nem segítesz magadon, ha a lelki bajokról beszélsz. A lelki dolgaid semmit sem érnek a mai világban. Nekem évekig volt úgy, hogy pátyolgatták a lelkemet, mígnem jött a párom és mondta, hogy ez nem teljesen így működik..

Fogadd meg a tanácsom, és "pityogás" helyett hagyd ott azt az embert, mert NŐKÉNT és ANYAKÉNT nem érdemel meg téged!

Lépj, költözzetek el, olyan nincs, hogy nem tudsz, mindent lehet, csak akarni kell!

Szedd össze magad és cselekedj addig, amíg teljesen nem leszel egy idegroncs.

Nem vagyok kedves, tudom. De kedvességgel semmire nem megyünk.

És talán, ha egy idegen mondja, akkor jobban hallgatsz rá, mint egy barátra, barátnőre.

2018. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!