Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta megszületett a fiam,...

Amióta megszületett a fiam, elhidegültem a férjemtől. Aki volt így, végül hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés

Én azt gondoltam pontosan látom és érzem, hogy az életben hol tartok, mi a helyes, merre tovább... Nagyon szerettük egymást 4 éven keresztül, hatalmas kalandokat éltünk át együtt, az értékrendünk nagyon hasonló. Amióta megszületett a fiunk én úgy érzem elszakadtunk egymástól... És nem értem, mert nem ő tőlem, hanem fordítva. Én vagyok az, akinek már nem esik jól a közelsége, akit idegesítenek a megnyilvánulásai, aki nem akar hozzá szólni, beszélgetni, programot csinálni. Fogalmam sincs miért történik ez és nagyon szomorú vagyok, mert elvesztek egy csodálatos embert. Ő azt vágja a fejemhez, hogy nem teszek meg mindent, szerinte az is jó lenne ha időzítőt allitanek a telefonomra, hogy óránként megoleljem... szerintem meg ez nem így működik.


A kisfiút mind a ketten nagyon de nagyon szeretjük.


2019. febr. 3. 11:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az utolsó kérdés is. Nem minden oka a hormon.
2019. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

- A szulesed milyen volt? Nem volt traumatikus? Nem tortent ott valami, ami miatt tudat alatt neheztelsz ra?

- A bezartsag is lehet, hogy o elmehet mashova, te pedig a negy fal kozott kell, hogy legyel. Ebben az esetben keresnek fizetett segitseget, hogy legalabb heti 1-2x ki tudj mozdulni. Tomegkozlekedes nem opcio?

- Es lehet szules utani depresszio is, amire a hormonok is ratehetnek egy lapattal.


Erdemes lenne szakember segitseget kerni. Egy csaladallitas is ravilagithat gyorsan, hogy mi lehet emogott.

2019. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Van szülés utáni depresszióm és jarok is terápiába, ezt írtam. Sokat nem segít, az önismerettel soha nem volt gondom. Most olyan mintha rosszul lenne bekötve az agyam... A szülés és traumatikus volt és abszolút lehet, hogy azért haragszom mert itthon vagyok szobafogságban lassan fél éve. A baj az, hogy már azt is megkaptam, hogy a szomorúságom miatt lesz a családunk szomorú, hogy elcseszem magamon kívül meg 2 ember életét... és néha már olyan gondolataim vannak, hogy jobb lenne egyáltalán nem felébredni. Soha nem tennék semmit magam ellen, de az érzéssel nem tudok mit kezdeni.
2019. febr. 3. 13:46
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz szedd az előírt gyógyszereket. Ez egy átmeneti állapot, hogy a családod megmaradjon.

Keress segítséget aki egy két órára vigyáz a babára, férjed haza ér,te beszállsz a kocsiba két óra múlva haza érsz. Sétálsz,vásárolhatsz, otthon meg megöleled a párod.

2019. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

Eü szakember vagyok. Hallgass rám, ezt gyógyszerrel kell kezelni. Nekem ez mind a szülés utáni depresszió tünetének tűnik.


Ha nem kezelteted magad rendesen, akkor mitől várod a gyógyulást?


Nem kell életed végéig gyógyszert szedned. A baba mellett pedig így is helyt tudsz majd állni.


Kérlek gondold át újra.

2019. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
15%
Kényeztesd sokat az uradat. Légy mindig nagyon csinos és szexis, legyen köztetek sok-sok szex, főzd a kedvenceit, ne nyaggasd, legyen neki nyugalom és szeretetteljes légkör. Így újra egymára találtok. A gyereknek az a legjobb, ha rajongtok egymásért.
2019. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
16os bocs de neked hány gyereked van? Örülök, hogy van lyuk a seggemen és sikerül megkennem egy kenyeret magamnak. Legyen szexi meg mittomén... persze....
2019. febr. 3. 16:46
 18/36 A kérdező kommentje:
Meg főzzem a kedvenceit és kényeztessem. Aha. Persze. Nyilván. Két pelenkazas között feltétlen csak ezeket fogom tenni.
2019. febr. 3. 16:48
 19/36 A kérdező kommentje:
A gyógyszert átgondolom de őszintén szólva iszonyúan félek tole.... hogy fogalmazzak... ami most van az pokol, de már jártam benne, ismerem, tudom hogy van belőle kijárat és hogy nagyjából merre. Míg a gyógyszer nagyon sok esetben a lejtő teteje, függőség, egyre mélyebb válság. Ezt nem akarom. A sekély langyos fos talán jobb, mint a mély és tűzforró....
2019. febr. 3. 16:50
 20/36 anonim ***** válasza:
77%
Ez már messze nem a sekély, langyos f.s...bőven mély kaki.
2019. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!