Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is lenéznek más anyukák?

Titeket is lenéznek más anyukák?

Figyelt kérdés
A gyerekem másfél éves. Szoktunk menni játszótérre. Úgy néznek rám,mint az UFOra. Fiatal 27éves anya vagyok. Nem hagytam el magam mindig részt veszek a játékba, számomra nem módi,hogy a padon ülve figyelem és telefonozok vagy pletykálok... Oké,ha más ezt teszi,de miért néznek le? A korom? Külsőm? Mert játszok a gyerekkel? Picit bánt,mert még köszönni is alig köszönnek. Hozzá teszem nem ismernek csak látásból. Csak én találkozom ilyennel. Félek a gyerek issza majd ennek meg a levét később. 😐

2019. febr. 18. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, én utálnám, ha köszöngetnének vagy beszélgetni szeretnének velem, utálok idegenekkel jópofizni. :D Nem hiszem egyébként, hogy bárki lenézne téged, szerintem bebeszéled magadnak.
2019. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne vedd magadra! Én pl antiszoc vagyok, sokszor lestrapált is, mármint nem külsőre, de elég fárasztóak a mindennapok. Nem nagyon szoktam más anyukákkal beszélgetni. Hozzám se szoktak gyakran szólni, de szerintem azért, mert biztos látszik rajtam, hogy zárkózottabb vagyok. (Vagy mert nem vagyok egyedül :D). Én is megyek az enyémek után, a kicsi után mert kicsi (1,5 éves) a nagy után meg mert 1 igényli, 2 bármikor az eszébe juthat valami ostobaság ami veszélyes rá, ö pedig 3,5 éves.


Egyebként oviba, bölcsibe járnak, én ha nem betegek dolgozok, azóta tudok közvetlenebb lenni, máshoz szólni, pl oviban, bölcsiben is kijövök más anyukákkal, szerintem nekem a több éves itthonlét keze is benne volt az egészben.

2019. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem beszélgettek, miből jön le hogy leneznek?

Én volt hogy annyira kész voltam a fiam állandó ebredesetol hogy a jatszon csak néztem ki a fejemből biztos hogy mogorvanak tunhettem.

Olyan is volt bevallom hogy elfelejtettem köszönni... Tényleg csak tulelesre játszottam azokban a hetekben hónapokban.

Egyébként ami még eszembe jutott hogy lehet irigyelnek hogy felhőtlenul tudsz együtt játszani a gyerekkel.

Én megmondom őszintén vhogy nem tudtam élvezni a hatszázadik homokvar megepiteset vagy kisautó tologatasat a homokozóban.

Csuszdazni hintazni sokkal szívesebben megyek vele vagy ha segít a kertben pl a maga módján vagy együtt biciklizunk.

De ezzel talán nincs baj, nem vagyunk egyformák.

Telefont szoktam néha nyomkodni ha anyukamtol várok fontos üzenetet pl (ágyhoz kotott beteg)

2019. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Te most dicsekszel?
2019. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Én is 27 évesen lettem anya, ráadásul fiatalabbnak nézek ki.

Néha éreztem amit írtál, főleg a ducibb, idősebb, egyedülálló anyukáknál. De azért akadt pozitív példa is.

Nekem azok voltak furcsák, akik a férjemmel kedélyesen csevegtek, velem meg passzívak voltak. Pedig a Férjem nem egy szószátyár. 😊

2019. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
27 évesen miért lennél olyan extrém fiatal? Meg ki néz le azért mert játszol a gyerekeddel? Engem idegesítene, ha idegen anyuka odajönne jópofizni. Szerintem ezeket csak beképzeled.
2019. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
A 27 éves az fiatal? Csak mert szerintem a 17 éves anya a fiatal. És tényleg játszol a gyerekeddel a játszón? Nagyon extra dolog valóban. Szerintem kicsit visszavehetnél a psranoiádbol. Én egyszer köszönök a játszón, amikor belépek a kapun, biztos nem mindenki hallja meg, de abszolút nem érdekel, nem barátkozni megyek oda, hanem kifuttatni a lányomat. Ja és másoktól se várom el, hogy mélyen a szemembe nézve köszöngessenek minden alkalommal.
2019. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Ki nem szrja le, hogy néznek???

Én pl annyira a fiamra figyeltem, hogy fel sem tűnt volna, ha néznek. Ha ismerős jött, ő köszönt rám, mert nem is figyeltem.


Tényleg, miért fontos, hogy néznek? Kit érdekel? Nem köszönnek? Na bumm. Nem dől össze a világ. Legközelebb te sem köszönsz. Vagy csak úgy nagy általánosságba.


A gyerekem soha nem játszott más gyerekkel, kb most 5-6 évesen lett társasági lény. Most meg már talál játszópajtást, mindegy milyen a szülő.

2019. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Még jó, hogy egy másfél éves gyereket nem egnedsz egyedül rohangálni egy játszótéren. Neki még minden pillanatát nézni kell, akár hokozik akár felakar mászni bárhova is.


De menjél ki egy 5 és egy 6 évessel, ök már totál eljátszanak egyedül, söt még ha másik gyerek is van akkor meg csak tényleg ott kell ücsörögni vele.


Akkor meg az a legjobb, ha valami ismerössel cseveg az ember, idegennel csak akkor szoktam leállni beszélgetni, ha a gyerekeink együtt játszanak és a másik nyitott rá.


Szerintem üldözési mániád van, és szerintem észre sem veszik, hoyg te ott vagy.

2019. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Honnan veszed hogy lenéznek amikor nem is beszélgetsz velük ?

Hidd el a játszótéri anyukákat nem az érdekli , hogy te mikor mit csinálsz a padon vagy nem a padon 🙄

2019. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!