Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is lenéznek más anyukák?

Titeket is lenéznek más anyukák?

Figyelt kérdés
A gyerekem másfél éves. Szoktunk menni játszótérre. Úgy néznek rám,mint az UFOra. Fiatal 27éves anya vagyok. Nem hagytam el magam mindig részt veszek a játékba, számomra nem módi,hogy a padon ülve figyelem és telefonozok vagy pletykálok... Oké,ha más ezt teszi,de miért néznek le? A korom? Külsőm? Mert játszok a gyerekkel? Picit bánt,mert még köszönni is alig köszönnek. Hozzá teszem nem ismernek csak látásból. Csak én találkozom ilyennel. Félek a gyerek issza majd ennek meg a levét később. 😐

2019. febr. 18. 13:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Ganítom, hogy kb észre se veszik, hogy ott vagy :)
2019. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha rákeresel már sok olyan kérdés volt, hogy biztos azért nem barátkoznak a többiek, mert ő jobban néz ki és hajlandó játszani a gyerekével...

Szerintem nagyon sokféle anyuka van - igénytelen és "túlápolt", gazdag és szegény, mogorva és mosolygós, a gyerekét félcentiről követő vagy telefonba mélyedő... stb.. - , nem hiszem, hogy mind ugyanazt gondolja rólad. Ha valakivel összebarátkozik majd a gyereked, és erre van kedved, mosolyogj egyet, köszönj előre, dicsérd meg a gyerekét, hogy nahát milyen ügyes vagy csinos, és máris lehet is barátkozni. Az én tapasztalatom szerint sokan nyitottak rá, ha meg így sem, még azt sem kell magadra venni és azt hinni, hogy a gyereked issza meg a levét.

2019. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Tulajdonképpen miből szűrted le,hogy lenéznek????


Rengeteg helyen, rengetegféle játszótéren megfordultam már a gyerekkel és tapasztalataim szerint a (számodra) legrosszabb esetben is max lexarják,hogy ott vagy. Biztos vagyok benne,hogy nem néznek le, minthogy nem is ismernek. Mindössze nem kavartad fel annyira az érzelmi világukat,hogy kizökkentsd őket az épp aktuális tevékenységükből. Csúnyán szólva nem érdekled őket. Ha ez neked nem tetszik, akkor vedd kezedbe a dolgot és barátkozz a szülőkkel. Ennyi

2019. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
En se baratkozni jarok oda. Leseszarom mas nez vagy mit szól, en is a gyerekkel jatszom inkabb.
2019. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%

Én is adok magamra, csinosan öltözöm, sminkelek, nekem ebből egyszer volt is egy kellemetlen veszekedésem. Minden játszótérnek megvannak a törzsvendégei, akik ott ülnek reggeltől estig és mindenkiről mindent tudnak. Na egy ilyen tréninggatyás rövidhajú, nagyhasú bajszos nő kipécézett magának és elkezdte terjeszteni, hogy én biztos azért kenem magam így ki (natúr nappali smink), meg azért veszek fel szoknyát (nyáron!), mert rossz a házasságom, így akarok ismerkedni.

Először jót nevettem rajta, de csak idegesített ez a krapekszerű nő, amikor legközelebb mentem a játszótérre, ott mindenki előtt beolvastam neki, hebegett habogott, nem számított rá. Ezek után is én emelt fővel jártam ugyanoda, amikor meglátott, mindig látványosan hátatfordított nekem 😁

2019. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
Kemény vagy :) amugy ja, ilyenek mindig vannak, tudnam az o hazassaga milyen ha egesz nap a jatszon mereszti a szuttyos valagat. Mi ezert (is) minden nap mashova mentunk tavaly. Meg azért is, mert jobban elvezte a gyerek. (szerencsere sok jatszoter van itt)
2019. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%
Én csak és kizárólag a 30 vagy 40 pluszos anyukaktol érzem akik első gyerekkel vannak pl doktornál vagy máshol, hogy úgy néznek rám mint a véres rongyra, hogy én 25 évesen szültem. Mert volt hova. Ők még gondolom karriert építettek 30/40 éves korukig és csak aztán gyerek. És elment a fiatalságuk. És ezt irigylik a fiatal anyukaktol, akik megtehették hogy fitalaon 30 alatt szülhessenek. Karriert bármikor lehet építeni, de fiatal anyuka csak egyszer lehet az életben minden nő. En mindig is fiatalon szerettem volna szülni, és ezért tettem is. És nekem is másfél éves a fiam. Előre "félek" mi lesz ha ovis, vagy iskolás lesz. Kevés velem egykorú anyuka lesz az biztos, mert igen, manapság ritka számba megy ha valaki 30 alatt szül.
2019. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%
Ja és tervezünk kistesót, és még 30 alatt szeretném őt is, na akkor meg el sem merem képzelni mi leszek az idősebb anyukák szemében 😬 biztos valami égetni való boszorkány. Pedig engem aztán nem érdekelne az sem ha ők 50-60 évesen vállalnak az első gyereket. Csak ne nézzék le azt aki megtehette hogy hamarabb. Ennyi. De hát öregek, megkeseredettek és irigyek.
2019. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, te miről beszélsz?? Üldözési mániád van? Pont, hogy te szólod le a később szülőket, leöregezed, meg keserűek, ezt honnan veszed? Nem inkább irigy vagy, hogy aki először tanult és karriert csinált, nemcsak, hogy jobb módú nálad, de van hova visszamennie dolgozni és nem minimálbérért, mint sok fiatal, aki érettségi után ment szülni.
2019. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
Vajon ilyen butácska kérdéseket miért csak az önmagukat fiatalnak tartó anyukák tesznek fel? (Ráadásul meg is válaszolják) XD
2019. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!