Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is lenéznek más anyukák?

Titeket is lenéznek más anyukák?

Figyelt kérdés
A gyerekem másfél éves. Szoktunk menni játszótérre. Úgy néznek rám,mint az UFOra. Fiatal 27éves anya vagyok. Nem hagytam el magam mindig részt veszek a játékba, számomra nem módi,hogy a padon ülve figyelem és telefonozok vagy pletykálok... Oké,ha más ezt teszi,de miért néznek le? A korom? Külsőm? Mert játszok a gyerekkel? Picit bánt,mert még köszönni is alig köszönnek. Hozzá teszem nem ismernek csak látásból. Csak én találkozom ilyennel. Félek a gyerek issza majd ennek meg a levét később. 😐

2019. febr. 18. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%

Én,ha játszótérre megyek a fiammal rá figyelek,ha te is a gyerekedre figyelsz nem tudom, hogy veszed észre.. Pláne azt,hogy lenéznek. Miből gondolod,hogy lenèznek? Szerintem túl tolod ezt a témát. Nem lehet,hogy magányos vagy?

Velem akkor volt,hogy "lenéztek" amikor még várandós voltam. Nem vagy még fiatal a gyerekhez,hogy fogom felnevelni miből? 😂 Még vártuk az orvost.. 😁 24 éves voltam akkor. Én is adok magamra csúnyának sem gondolom magam,de ilyen miatt nem is idegesíteném magam. Egyszer ki volt engedve a derékig érő hajam a játszón na azért kaptam hideget meleget.. De egyik fülön be másikon ki. 😀

2019. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élünk. Nem halucinálok... Fülem szemem van... Nem is azt írtam,h kikenve megyek oda tűsarokkal. Szimplán festem magam alapozó, szempillaspirál,szemcerka. Sima farmer és kabát. Hallottam,h mondják na megjött a cicamaca..Nem barátkozni akarok vagy csevegni, szimplán nem akarom rosszul érezni feszengeni nem azért megyünk oda. Szimplán ha belépünk köszönök,a gyereknek is jó példát akarok mutatni. Ezen az oldalon mindenbe bele kötnek az emberek.😐 Nem magamat dicsérte ezt sem tudom hova tenni.... Miért gagya a kérdésem,ha nem tetszik görgess tovább! Na ilyenekkel van tele a játszótér is.. Rögtön ítélkezik mindenki. Nem vagyok magányos annyira, nincs sok barátom mióta szültem. Szimplán mosolygok köszönök alap kéne,h legyen. Kedves utolsó nem tolom túl,szimplán kedves vagyok,de akik így leszarnak másokat nem is értem.
2019. febr. 18. 17:37
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem néznek le. De őszintén észre se venném. A gyerekkel vagyok elfoglalva. Csak azóta kommunikálok többet, hogy nagyobb a gyerek és már ténylegesen együtt játszik a többivel.

Egyébként én is paranoiát olvasok a soraidból. 27 éves nő nem extrém fiatal. Nincs benne semmi pláne, hogy van gyereked.

2019. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha tényleg igazad van és szeretnél barátkozni, keress egy másik játszót. Ha nem akkor meg járj oda és szard le , mit pusmognak. Bár engem bántana. Nakunk szerencsére normális anyukák vannak. Én magamtól nem barátkozom, de idővel azért nem tudtam kivonni magam és utólag nem bánom, mert aranyosak.

A beképzelt 25 éves anyuka aki azt hiszi h minden korulotte forog, honnan tudja h minden 30-40+osnak az az első gyereke és a többi nem iskolában van? És ha így is van, milyen érzés nekik látni a szemedben a lenézést h milyen öregek? Ki tudja miért vártak ennyit. Szégyellheted magad. Na meg 25-30 ,5 év...büszke lehetsz rá, egy kritériumban lehet ,alkalmasabb vagy de ott van még 100 másik amiben lehet ,alul maradnál. (Nem vettem magamra, csak annyiban h 3 gyerekem van de ha egy van velem ezt ki tudja? )

2019. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Pont hogy a fiatal anyukáknak nincs fiatalkoruk, kedves 25 éves anyuka :D

Mi a férjemmel gyerek nélkül rengeteget utaztunk, koncertre jártunk, gyüjtöttünk saját lakásra. Egy szép lakásba, jó környezetbe, boldogan szültem a lányomat. Akkor voltam 32 éves. Most már 1 éves nagylány.

2021. szept. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!