Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is viselkedett így a...

Mással is viselkedett így a párja terhesség alatt?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok.

Egészen a 7.hónapig semmi probléma nem volt kettőnk közt. Simizte a hasamat,boldogan nézegette ő is a baba ruhákat,örömmel beszélt róla stb. Aztán mintha valami be kattant volna nála.

Mindenért velem kiabál. Ha a fizetésével van példáúl baj akkor is. Ha nincs szex akkor meg fel tudna robbani,bár szerintem aki volt terhes és aki nem volt az is tudja hogy nem mindig van ereje az embernek ilyen dolgokra. Bánt azzal,hogy sokat eszek (nem hiztam sokat,egyébként sem vagyok egy nagy darab 165cm 47kg voltam a terhesség elött most pedig 53kg vagyok). Akármit teszek nem jó,sem a mosogatás,sem a teregetés semmi sem konkrétan. Már minden este elkezdi a kötekedést hogy miért nem dolgozok (6.hónapig dolgoztam szociális gondozóként amkt tovább nemtudtam csinálni),mért főzök most sz*rabbul mint amúgy,mért nem tudom a papírokat és a vizsgálatokat elintézni egyedül,kiságyat meg a babakocsit miért nem egyedül hozom,rendezem,rakom össze mivel ő neki nem erre van ereje munka után. Ha fáj a hasam,derekam vagy akarmim az az első amit mond,hogy ne szenvedjek tudtam hogy ezzel jár a terhesség. Szóval tényleg hirtelen semmi sem jó neki amit csinálok,mindenért ordít velem és eddig nem ilyen volt. :( egyről-a kettőre lett ez a helyzet. Szülés után ez változni fog szerintetek?

Bocsánat,hosszú lett. :/


2019. máj. 6. 13:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy már előre fél az apasággal kapcsolatos feladatoktól, vagy elhanyagoltnak érzi magát, de az is lehet, hogy van valakije.
2019. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sajnálom, hogy így viselkedik. Nálunk ilyen nem volt. Fájt nagyon a hasam, bevitt a kórházba és csak úgy ment el mindig, hogy a nővérek meg az orvosok "elzavarták". Első éjszaka kint aludt a kocsiban, félt, hogy beindul a szülés, ő meg nem ér oda időben.

Beszélgess el vele, ez nem mehet így tovább, ugyanis lesz nehezebb időszak is.

2019. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján ez csak rosszabb lesz... mi lesz, ha meglesz a baba, sírni fog, te hulla leszel? Szerintem menekülj, amíg nem késő, ez full gáz :(
2019. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A megcsalást kizárnám,amikor nem dolgozik ki se mozdul itthonról a beosztását látom én is. Plussz amikor nincs szex agresszív lesz,gondolom ez is egy plusz pont.

2019. máj. 6. 13:40
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 6. 13:41
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Csak szólok, hogy szülés után orvosilag is tilos 6 hétig a szex, de úgyse fogod kívánni valószínűleg, utána is simán lehet, hogy hónapokig nem tudtok együtt lenni, akár a baba, a fáradtság, vagy a gyógyulásod miatt.

Egy állattal élsz, akinek ha nincs szex, agresszív lesz? Beteg, tényleg.

2019. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Igen,tudom ezt a szabályt. Épp ez az,hogy eddig nem volt ilyen ha nem volt napokig akkor sem. Ebből következtettem arra,hogy féltékeny lenne a kisfiára vagy ilyesmi. :/
2019. máj. 6. 13:51
 8/38 anonim ***** válasza:
75%
Itt ezen az oldalon szinte csak ilyet olvasok. Eddig nem volt ilyen a pasas, egyik napról a másikra változott meg. Komolyan létezik ilyen, hogy évekig vagyunk együtt valakivel, bízunk benne, ismerjük annyira, hogy őt választjuk a gyerekünk apjának, aztán hirtelen 180fokos fordulat. Komolyan ennyi színész lenne ebben a vilagba, akik évekig játszanak egy szerepet? Vagy csak a rózsaszín ködtől, a társadalmi elvarások követesétől (házasság, gyerek) a nők nem veszik észre a jeleket?
2019. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Hát velem nem viselkedett így a párom, mondhatni, hogy ebbe beleválasztottál. Talán enyhíthetsz a helyzeten, ha odafigyelsz a párod igényeire, bár tudom, hogy 34 hetesen nem feltétlenül kapkod az ember lánya a szex után, de ha a párod ennyire feszült a hiányától, akkor oldjátok meg a dolgot valamilyen alternatív módon. Mert valószínűleg ez a párod problémája, de a viselkedésére nincs semmilyen mentség. Máskülönben a szülés után sem fog változni a helyzet, hiszen akkor meg pláne nem tudtok hagyományos módon együtt lenni egy ideig. De nem csak hagyományos mód létezik.
2019. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
52%
változik? igen, majd a gyerekkel is ugyanilyen lesz. gratula
2019. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!