Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 9 honapos babam a bolti 3,5...

A 9 honapos babam a bolti 3,5 % tejet inkabb elfogadja mint a tapszert, Volt mar valaki ilyen helyzetben? Vajon baj ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 08:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
hát én megnéztem az összetevőjét, mielőtt írtam: 14% zsírszegény kakaópor. A kakaópor pedig kakaóbabból van ami koffeines.
2016. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
2016. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
senki nem írta hogy a tömény liszt cukor egészséges. Egyébként a Norbit nagyon sokan támadják, hogy a termékei nagyon vacakok, szóval ha tudatos táplálkozás lenne a lényeg, nem biztos hogy a termékeivel célt érsz. A sógornőm egyszerre végzett vele (csak ő doktor azóta, kutató a témában)...semmibe tartja a Norbi munkásságát.
2016. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
7%
A kakaóporból kivonták a koffeint,mint ahogy kivonta a borból is az alkoholt. Nagyon finomak a termékei. Ha vacakok,nem gyógyult volna ki ennyi ember a betegségekből :) A nővéred 1 emner. Kb senkit sem érdekel 😁😊☺
2016. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
nem a nővérem de mindegy. úgy látom az update termékek az olvasási képességeket is rontják. Egyébként azt adsz a gyermekednek amit akarsz. A Te dolgod. Mindenki másban hisz.
2016. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

2008

[link]


2010

[link]


nekem ennyi elég is a Norbiról.

2016. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
bocs az offért kérdező, befejeztem.
2016. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

1, 3,5 %-os tejet nem adnék babának.

2, az update1 kakaóporban tényleg nincs koffein.

2016. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%
Lényegtelen,hogy te mit gondolsz. 4-5 éve nem voltunk betegek. EGYSZERSEM! A gyerekünk sem!!! Legnagyobb gondja az volt 1 éve,hogy kipattogott a nyaka a melegtől. Sógorom inzulinos cukorbeteg volt 12 évig. Mióta update termékeket eszik,gyógyszeres cukorbeteg "csak". Köszi,nekem ez épp elég bizonyíték arra,hogy nem vacakok a termékei. Se koffein se cukor. Ugyan mi.lenne benne az egészségtelen.
2016. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

9-es vagyok, én is megnéztem az összetételt mielőtt írtam, és a szója miatt nem adnám babának!!

Azt nem látom hogy hol írja azt, hogy nincs benne koffein, csak a kakaópor szerepel az összetevők között amiben alapból ugye van, nem tér ki rá, hogy ki lenne belőle vonva, de legyen igazad.. mindegy, a szója akkor is ott van. Mint a legtöbb Norbi termékben.

2016. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!