Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 9 honapos babam a bolti 3,5...

A 9 honapos babam a bolti 3,5 % tejet inkabb elfogadja mint a tapszert, Volt mar valaki ilyen helyzetben? Vajon baj ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 08:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
4%

A szójaleticin kis mértékben egészséges a szervezetre és nyílván nem nagy mennyiségben kell fogyasztani. E322,nemhiszem hogy nézegetnétek,hogy mit adtok a gyerekeiteknek. Szerintem 10-ből 2 ember nézi az "apróbetűs" részt.

Néha menj el 1-2 előadásra a táplálkozással kapcsolatban és akkor kicsit jobban felvilágosult leszel :)

2016. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Nézegetem.

Minden nap szójás kakaópor a tápszerébe + csecsemőkora óta update élelmiszerek amibe mindegyikbe van szója az nem kis mennyiség.

Tájékozódj :).

2016. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem értesz valamihez,ne okoskodj bele jó? :)

Kicsit jobban nézegezd már,hogy összesen mennyi szóját találsz. Jóval jóval kevesebbet mint amit te napi szinten adsz a gyerekednek:) Csak tudatlan vagy,ami nem baj mert ne e szerint élsz de akkor ne okoskodj! Az ő gyerekeik is ezen nőttek fel,egészségesebbek mint bárki. Az enyém mint írtam egyszersem volt beteg. :)

Rendszeres tanulmányozó vagyok,a férjemmel sportemberek. Hidd el,értek hozzá,míg te csak betegesen keresed a szója szót..

2016. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a kedves es szep szavakat,valaszokat:)) es mi a velemenyetek a finom Erdélyi szalonnárol?? Vajon kaphat mar??mert mar azt is szereti:))
2016. márc. 3. 13:11
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt kaphat, de csak egy kupica pálinka után.
2016. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Anyateeeeej
2016. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo,anyatejet Mar reg nem eszik,mert nincsen sajnos,3-hos kora ota.
2016. márc. 31. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!