Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti lógtatok már a suliból? Ha...

Ti lógtatok már a suliból? Ha igen akkor volt valami komolyabb oka vagy csak egyszerűen nem akartatok bemenni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 17:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha fősulin nem megyek be előadásra az számít?
2012. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában történt egyszer, hogy berágtam az egyik tanárra, fogtam, kidobtam a cuccaimat az ablakon (földszinti terem volt), majd én is utána és hazamentem.

A másik az volt, amikor egy olyan középsuliban kezdtem, amit ki nem állhattam, onnan már az elején ellógtam több alkalommal is. Végül másfél-két hónap múlva iskolát váltottam.

2012. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%

12 év alatt kettő óráról lógtam el.

De én legalább nem vagyok rá olyan büszke, mint itt a legtöbben...

2012. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

általában akkor lógtam suliból, mikor sikeresen elaludtam. ilyenkor mentem a dokihoz, hogy iszonyatosan görcsölök, mert megjött. kaptam igazolást, és ennyi.

de volt olyan 'lógásom' is, hogy nagymamám kórházban volt, akkor szóltam az ofönek, hogy mi van, és jó e a háziorvos igazolása. kértem igazolást a dokitól, minden oké volt.

meg volt olyan is, hogy az egész napomat egy parkban töltöttem és olvastam, bár ez a nyári szünet előtt volt, akkor már úgyis csak pedáloztak a jobb jegyért a többiek, arra fölösleges volt bemenni. szintén szóltam ofönek, hogy nem megyek, mert sztem tök fölös. ezeket a napokat ő igazolta nekem... jó is kiskedvencnek lenni :)

de ha most visszamennék suliba tuti nem lógnék ilyen okok miatt, tök fölös, meg úgyis pótolni kell. akkor inkább megjegyzem az órán a dolgokat és kész.

2012. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

11/13:


Ha nem kötelező a megjelenés, akkor hivatalosan nem számít lógásnak. Ellenben ha nehézségeid lesznek miatta a tanulásban, akkor így jártál.

2012. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a megjelenés, és semmi problémám nem adódik belőle, az eddigi vizsgáim 4-es -5-ösek lettek.
2012. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem gond, ne is feszélyezzen, hogy nem mentél be. Sokan például csak úgy tudnak felvenni bizonyos tárgyakat, ha azok ütköznek, így nincs is más választásuk.
2012. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%
Soha egyetlen napot sem lógtam, ha meg beteg vagyok, akkor az orvos igazolja. Ennyi. (Hogy miért? Talán mert tudom, mi akarok lenni és hogy ahhoz tanulni is kell?)
2012. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: egy - egy napon nem múlik semmi, még akkor is ha tudod, hogy mi akarsz lenni. Én is tudom, mégis néha becsúszik egy kis pihinap. De anyukámnak szólok olyankor és igazolja.
2012. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lógok, mert 1 nap legalább 7 órám van, tehát az 7 igazolatlan.

E-napló van, szóval keményen könyveli, nincs az, hogy esetleg elfelejtik beírni...

Szóval én sosem lógok.

2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!