Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti lógtatok már a suliból? Ha...

Ti lógtatok már a suliból? Ha igen akkor volt valami komolyabb oka vagy csak egyszerűen nem akartatok bemenni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 17:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Értem. A kérdés az, hogy lógtam -e már a suliból. A válaszom az, hogy még egy napot sem. Ez pedig 50% alatti mértékben _hasznos_. Miért? A hasznosság és az egyetértés két különböző dolog. Azt látom, hogy mindenki baromi laza, és ki-kimarad suliból, és én vagyok a szégyenletes kisebbség tele kötelezettségtudattal, de a lepontozás azért túlzás.
2012. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

még nem lógtam el, max késtem vagy kiküldtek óráról :D

15/l

2012. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%
igen. volt olyan hogy reggel moziba mentünk suli helyett vagy éppen kocsmába és jól bebassztunk már reggel 10 órára
2012. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Régen rengetegszer, manapság már megjavultam, kevesebbet, főleg, hogy ösztöndíjat kapok, ami függ a hiányzásoktól.

Amikor kilencedikes voltam, hétfőn első két órám tesi volt. Vagyis lett volna, de szinte sosem mentem be. Ügyetlen voltam, a tesiterem tök messze volt a sulimtól, nem voltkedvem annyit sétálni:) Reggel a szokott időben bementem, mint a jó gyerekek, bementem a suliba, beültem az üres osztályba és mangát olvasgattam. Ugyanabban az évben volt szerdán 2 lyukasórám egymás után, 6. és 7. órában, majd 8. órában volt egy németórám, onnan is gyakran megpattantam. Aztán 12.-ben is voltak lógásaim, eü faktra sosem mentem be, ami pénteken volt 7. órában, és a csütörtök 8. órai töri faktot is ritkán látogattam.

De a tanárok jó fejek voltak, sosem írtak be hiányzónak, ha meg mégis, az osztályfőnököm mindig leigazolta nekem, a 4 évem alatt talán 2-3 igazolatlan órám volt:)

Tavaly 5. órában volt egy szem tesim, és egész nap semmi más, és mivel nem volt buszom, scak órákkal előtte, oda sem mindig mentem be.

2012. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

hu akkor én nagyon strébernek számítok!:D egyszer a tesi tanár beírt későnek és én egy hétig hisztiztem neki és végül kihúzott! xd a lógásról meg úgy gondolom, hogy csak magadnak ártasz mert lemaradsz az anyaggal!


16/L

2012. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Régebben tesiről rendszerszerűen lógtunk, meg volt, hogy pl. rajzról elmentünk, de nem lett belőle igazán baj. Most egyetemen van olyan előadás, amire nem járok, mert semmi értelme, meg későn is van, de nekünk egyiken sem kötelező megjelenni most.
2012. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#21, téged nem azért halmoztak el piros kezekkel, mert minden órát becsületesen végigülsz, hanem mert elefánttá nagyítod mások bolháját. Remélem, ezt nem kell részletesebbre kifejtenem.

Én általánosban sunnyogtam el néha a tesit első órában. Az akkori tanárom szeretett módszeresen megalázó helyzetekbe keverni, olyan feladatokat adni, melyekről tudta, hogy látványos bénázás árán tudom csak végrehajtani (vagy még úgy sem) őket, ugyanakkor soha az életben nem foglalkozott a hiányzókkal, fel sem jegyezte a nevüket, halványlila gőze sem volt, ki melyik óráját hagyta ki. Ki ne csapott volna le a lehetőségre a helyemben? :D Így, újdonsült gimnazistaként nem szokásom szánt szándékkal lógni, okkal marad ki egy-egy óra néha, azokat persze igazoltatom is, amint tudom.

2012. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!