Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
94%
Hova fajul a világ, édes istenem. Olvasni való könyvet találtak a táskájában, és ez furcsa? XD Az a furcsa, hogy a sok degenerált kamasz úgy nő fel, hogy egy könyvet sem olvas el a sulis kötelező olvasmányokon kívül. A komolyzene is fontos, teljesen más okból hallgatják az emberek, mint pl. a rockot, de ez nagyon hosszú téma. A rock kikapcsol, a komolyzene segít fejleszteni a tudatot. A drog, alkohol, cigaretta úgy ahogy van káros, és nagyon jól teszi, hogy megveti. Nem hiszem, hogy ez a lány fura, inkább egy fokkal okosabban éli az életét, mint az átlag.
2013. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki megveti a cigarettát, drogot, alkoholt és egyéb szennyet, az már fura? Jó tudni, hogy idáig süllyedtünk... A leírás alapján valóban egy intelligens lányról van szó, ami nagy szó manapság. Szerintem jó dolog, hogy vannak még olyan emberek, akik olvasnak, művelődnek és nem tuc-tuc zenét hallgatnak. Ezen mi olyan furcsa, kedves kérdező?
2013. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem semmi baj nincs ebben.Én már annak örülök,hogy ebben a "tucat" világban vannak egyéniségek. Sajnos a média hatására próbál mindenki olyannak tűnni,mint a többiek. Lásd: cigi,alkohol,drogok. Én is szeretek olvasni,és utazás közben zenét hallgatni. Gondolom ő 16 évesen nem akar partikra járni meg hullarészegre inni magát.

Mindenki más,és ezt így el kell fogadni. Gondolom a te ízlésed is más,ő meg ezt találja furcsának. :)

2013. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

S hol van a sok fura kamasz?

Mert most egyről írtál mindössze, akit a leírás alapján nem tudnék furának nevezni, max. annyi, hogy más az érdeklőséi köre és zárkózott.

Ha ez már fura, megeszem a kalapom...

Nekem meg az a fura, ha egy tini állandóan nyomja a cigit, állandóan berúg (és netán drogozik is).

Amúgy mit értesz átlagos kamasz alatt? Aki cigizik, iszik és drogozik?

Hajjj...tényleg változik a világ, ha tinik ezt látjátok ma már átlagosnak.

Nem téged akarlak bántani, félre ne érts, csak amit leírtál érdekes, ahogy látod/látjátok a mai világot...

2013. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
89%

"Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt."


Ezzel elástad magad, viszlát.

2013. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy nem ilyen az átlagos kamasz. Nem is szomorú, hanem inkább már felháborító. És az is, hogy az ilyen tényleg normális embert nézik ki a társai. Nincs vele egyáltalán semmi baj, csak nem épp tucat... Miért van ennyi fura kamasz, aki nem ismeri a könyveket, ócska zenét hallgat, minden hétvégén bulizik, a sárga föld alá issza magát, azzal fekszik le akivel csak összetalálkozik, drogozik, cigizik?
2013. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura, csak a sok degenerált hülye közül kitűnik a normálisságával.
2013. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
De az ilyen, hogy kapcsolódik ki?? Nem jár bulizni nem akar még barátot...
2013. ápr. 13. 20:05
 9/65 anonim ***** válasza:
96%
Jó fej lehet. Barátkozz vele- talán ha olvasol valami szépirodalmi könyvet- és megkérdezed, ismeri-e, talán így tudtok eszmecserét folytatni. Sok ilyen értelmes gyerek és kamasz van, de csendesebbek és talán ezért nem olyan feltűnő.
2013. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
54%

Szemléltetném kicsit.


@ @ @ @ < @ @ @


-Húúúúú, aki < az hülye, mert nem olyan mint mi, húúúúú!


[ [ [ [ [ \ [ [


-Ez a \ olyan furcsa, biztos őrült, mert nem olyan, mint mi.


€ € € đ € € € €


- Dikk, az a đ gyerek olyan nyomi, nézd már meg, lefogadom kattant a csávó, ha olyan lenne, mint mi tuti nem lenne bolond!

2013. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!