Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebben max annyi furcsa van, hogy komoly zenét hallgat. legalábbis nekem ez a furcsa, hogy még van, aki ilyet hallgat, mert nem igazán hallottam mostanába ilyenről. ez nem azt jelenti, hogy nem normális, sőt, inkább ő a normális, mert az hogy folyton részegre issza magát valaki, mindenkivel b*szik, mert az fúdemenő, meg hogy a sok sz*r divatfost hallgatja, az a nem normális!!!!
2013. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
93%
16 éves vagyok, zeneművészetis, szeretek olvasni,komolyzenei koncertekre járok, nincs barátom,de vannak barátaim. Nem cigizek,nem iszok. Most mi lesz? :D
2013. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értem miért van szüksége az emberekenek arra,hogy beskatulyázzanak másokat.Talán azért,mert sokkal egyszerűbb elhamarkodottan beerőszakolni valakit egy típusba (pl. szürke kisegér,szentlány,átlag kamasz..stb), mint megpróbálni megérteni,hogy mit miért tesz és elfogadni olyannak amilyen.


Személy szerint, érdekesnek találom és őszintén értékelem ha valaki szeret olvasni és hallgat komolyzenét.

Persze önmagában ettől még nem lesz senki intelligens. Nem írtál túl sok infót a lányról,de feltételezem,hogy zárkózozz típus,nem találja a helyét.

Nézd, az ,hogy megveti a cigarettát,a drogot és az alkoholt dícséretre méltó,egészségére váljék.

Azt hiszem bárki aki próbálta már valamelyiket és volt egy-két kijefezetten rossz élménye nagyjából így vélekedik.

Én nem leszólni szeretnélek,mert nem úgy írtad ki a kérdést mintha veszekedni akarnál csak kihozták belőled a rosszat a válaszolók(szerintem).

De a kérdésedre szerintem nincs válasz, ennyi erővel azt is kérdezhetnéd,hogy miért vannak különböző emberek?

Ha érdekel lány,akkor barátkozz össze vele,ha nem akkor meg hagyd a fenébe.

16/L

2013. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
mi a fura, bár lehet ő is+ba depis a lerázás miat de én probalok küzdeni
2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN!!!!!!! Komolyan OLVAS???? Oké, megmondom mit csináljatok! Egyszer, mikor nem figyel, fogjárok meg aztán ássátok el!!! Az ILYENNEK nem kéne élnie se!!!



na ne vicceljünk már. Most tényleg attól fura, hogy komolyzenét hallgat és olvas? Én is sokat olvasok é igza, nem HALLGATOK komolyzenét de van amit például kellemesnek, szépnek tartok ebben a zenefajtában. Lehet, hogy ő nem az a barátkozós típus. És szerintem teljesen normális, sőt jó, hogy így gondolkodik az alkoholról, a cigiről és drogról. Lehet az is, hogy neki az olvasás a kikapcsolódás. Vagy hogy inkább azért olvas az úton, mert tudja, hogyha hazaért tanulnia kell majd. Amúgy mi ez már, hogy akit furának GONDOLNAK annak turkálnak a telefonjában és a táskájában? Ez nagyon gáz. Szerintem gondolkodjatok el egy kicsit. Amúgy nem a 21. századba született... Csak most él. De hamarabb született. És ha valaki a 21. században él az nem feltétlen jelenti azt, hogy csak a telefon, a gép és a hasonlók érdeklik. Más lenne, ha mondjuk középkori nézeteket vallana, olyan kifejezéseket használna, amiket régen.

2014. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!