Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira vagy IQ negatív, mint amennyire Taigetosz pozitív.
2013. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
95%
Nevetséges,hogy szürke egér,mert értelmes,van egyénisége,saját véleménye,ettől függetlenül lehet 3-4 év múlva elmegy majd iszogatnia barátnőivel,kerti partiba,és ahhoz,hogy jól érezze magát nem kell cigi,drog sőt részegnek sem kell lenni.Nevetséges,hogy 16 évesként bulizó,cigiző ribiként kell viselkedni,különben szürke egérnek neveznek,szánalom.
2013. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Még te mondod, hogy nem vagy irigy Rá? Miközben ezt a kérdést is feltetted, és bőszén válaszolsz is rá! Amúgy meg mi az, hogy csak így, már-már hobbiól turkáltok mások cuccai között? Remélem, észrevette, és jelzi az osztályfőnöknek. Amúgy meg teljesen normális lány. Az ő hobbija, hogy olvas és komoly zenét hallgat, a tiétek meg az, hogy turkáltok más cuccába, buliztok, "éltek", drogoztok dögivel. Ennyi a véleményem a "mai fiatalokról".
2013. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
95%
Én sem bulizok, nem voltam részeg, cigit, füvet megvetem, imádok olvasni. És láss csodát, nem vagyok szürke egér, vannak barátaim, akik szintén nem szürke egerek. És mondjok valamit: Kib@szottul jól érzem magam a bőrömben, és nem szeretnék olyan lenni, mint pl. Te.
2013. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,hogy sok kamasz példát vehetne róla,mert a mai fiatalság,nem akarok általánosítani,de...nem tudnék szépeket írni róluk.

Szinte mindegyikre ráférne egy átnevelőtábor

2013. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:

Nem jellemtelen tuskó.. szimplán könnyen befolyásolható vagy.. ami hát.. elég szánalmas.. :S

15/l

2013. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező! Én nem lennék elszállva magamtól, ha én is ilyen tucat tini lennék, mint Te. Az eszem megáll, de komolyan. Nektek egyéniségetek sincs, még saját gondolatotok se. Neki van. És nyugodtan példát vehetnétek róla. Azzal, hogy olvas nem csak kikapcsolódik, hanem műveli is magát, valamint a szókincsét is bővíti. Ő intelligens, Ti sose lesztek azok.
2013. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
A szürke egér csak is te meg a barátaid vagytok kedves kérdező, mert semmi egyéniségetek nincs! Fáj, hogy ő sokkal okosabb nálad, értelmesebb?
2013. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%
hihetetlen,hogy egy kérdésből tudom meg,hogy én is "fura kamasz" vagyok..
2013. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
# 59:)) csak nehogy a te táskádban is kotorásszanak a nemfura 21.századi lények
2013. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!