Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen meglátni, mert tudat alatt tudja, hogy a csaj jobb nála és épp ezért kétségbeesetten próbálja valahogy leminősíteni, hogy megnyugtassa az egóját.
2013. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Miért lennék irigy egy unalmas lány életére? -.-
2013. ápr. 14. 17:26
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Mert a válaszok hatására átértékelted magad, csak nem mondod ki, mert az számodra megalázkodás lenne a szó elvontabb értelmében.
2013. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne foglalkozzatok azzal a lánnyal, az ilyen mindig idegesítő frusztráló személyiség. Mi az, hogy nem cigizik meg nem piázik ,sőt még nem is kábítózik??? Vaze nagyon kerüld el azt a csajt, mert teljesen bolond ő. Aki nem piázik és nem bulizik , az a ember nem is él, csak úgy van!!!!
2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjuk ennyiben ezt a témát, és ahogy már többen írtuk te is hagyd őt békén. Nem unalmas. Miért lenne? Minden ember más habitussal születik, valakinek repülőből kell kiugrania hogy jól érezze magát, másnak elég egy könyv. Ez van.

És ha ártatlan? Legyen, az ő élete. Valószínűleg azért lovagolsz ezen, mert nem érdekled és ez r*hadtul piszkálja az egódat. Törődj bele, fognak még pláza cicák, motoros csajok, na meg más könyvmolyok is elhajtani. Ilyen az élet öcsi.

2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
54%
Nem ő a furcsa hanem azok a tinik akik azt hiszik magukról attól lesznek lazák meg menők, hogy füves cigit szívnak, hétvégente ájulásig isszák magukat, meg buknak öt tantárgyból, és mindenkivel szexelnek aki csak engedi hogy megfektessék. Na ez az ami furcsa.
2013. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzem, a hozzászólásaid és maga a kérdés alapján is látszik, kedves kérdező, hogy erősen megvan benned a csorda szellem, mások elcseszett értékrendje alapján ítélkezel, amit átvettél tőlük a nagy beilleszkedési mánia közben. Gyenge az akaratod, ha ilyen könnyen megetetnek mások a hülyeségeikkel, önálló véleményed nincs, ezeket az érveket nem először látom leírva, csak krumpli helyett itt burgonya van, de örülj magadnak, hisz a csorda tagja lehetsz, a megfelelési mániás fajtásnak ez a jó, nem?

DE!

2013. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
-.-
2013. ápr. 14. 17:38
 49/65 A kérdező kommentje:
oké akkor én egy jellemtelen tuskó vagyok..
2013. ápr. 14. 17:39
 50/65 A kérdező kommentje:
ő pedig egy szürke egér..
2013. ápr. 14. 17:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!