Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

12 éves vagyok.

Nem hallgatok komoly zenét, de egyszer belehallgattam, és nagyon tetszett.

Szerinted kedves kérdező az rossz, ha egy 16 éves lány olvas, és nem bohóckodik mint ti?

Megveti a cigarettát, alkoholt, drogot - emberek mentek tönkre a cigi, pia, drog miatt... teljesen normális, hogy megveti ezeket. Én is ezt teszem.

Nem bulizik, nem pasizik - tökéletesen rá ér ezzel. Tanuljon, csinálja azt amit szeret, ő egy teljesen normális, okos, érett lány, többre viszi majd az életben, mint ti.

12/L

2013. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
63%

első, te vagy a degenerált!

másrészt eféle agresszióval mire mész? hirtelen magába száll a sok degenerált és elkezd szépirodalmat olvasni? vagy mától az elvárásaid szerint kezd élni? az ilyen parasztokban mint te miért egy csöpp alázat? mert lehetsz művelt de attól te még paraszt vagy.

2013. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj a részegség,dohányzás,durva bulizás,és a normálisan bulizás,alkoholfogyasztás között sok a különbség,ha szerinted stréber aki taknyos gyerekként nem fetreng részegen nem drogozik,és nem dohányzik akkor elég gáz a felfogásod,kedves utolsó.
2013. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
0%

akkor olvasd el mit írtam

nem, nem az a stréber

hanem aki előadja hogy ő bezzeg nem és a többiek mint degeneráltak, ergo töményen lenézi a társait

2013. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
Én is vele egykorú lány vagyok,velem is ugyanezt csinálják.Ő nem furcsa,inkább egy érett,normális lány.Mért,kedves kérdező,szerinted a drog,pia és cigi az jó?Inkább olvass el egy könyvet,vagy hallgass egyszer komoly zenét,ahelyett,hogy az értelmesebbet bírálod.Nem tudja elfogadni,hogy a mostani században született?Megértem,nézz szét csak a kamaszok között és te is megfogod érteni.
2013. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

"hanem aki előadja hogy ő bezzeg nem és a többiek mint degeneráltak, ergo töményen lenézi a társait"


Az egyik válaszoló vagyok,aki írta,hogy hasonlít erre a lányra.

Én nem nézem le a többieket, addig amíg nem viselkednek úgy mint a kérdező és haverjai. A lenézés onnantól kezdődik,hogy kiröhögnek mert Hamletet olvasok vagy beszólnak a zenei ízlésem miatt (többnyire alternatív és klasszikus rock). Én nem piszkálom őket amiatt mert a leghosszabb dolog amit valaha is önszántukból elolvastak az a Glamour vagy mert azt hiszik, hogy Jagger egy kitalált alak a Maroon5 számban. Szóval annyit csak elvárhatok, hogy ne cseszegessenek mert én sem teszem azt velük. Szóval én (akkor és) amiatt nézem le őket,ahogy alaptalanul velem viselkednek.

2013. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:

no igen, de életkori sajátosság egymás csesztetése, sajnos ebben részt kell venni, aki nem veszi a lapot, megsértődik, az a távolságát fejezi ki, hogy ő nem a csoport tagja, egy kívülálló, ergo célpont is lesz, meg a többiek úgy érzik, hogy lenézed őket

humor kell, lazaság

és van egy rossz hírem, később is ez kell, mert lesznek munkatársaid is

találd meg velük a hangot, beszélgess velük, értékes emberek ők is, ki fog derülni ha átlépsz a sommás előítéletek (ők is át fognak)

lehetsz komoly is csak megfelelő időben

meg kell tanulnod alkalmazkodni a környeztedhez

2013. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:

Egészen más dolgok tizenévesen és huszonévesen bulizni. Én 20 éves vagyok, nem vagyok bulizós, sosem voltam még részeg, ha iszok is nagy ritkán, nem az a lényege hogy minél hamarabb hasson, hanem hogy élvezetes legyen a fogyasztása.

Szeretek olvasni, szeretem a komolyzenét, nem csapom szét magam egy lepukkant, összehányt helyen mindenféle részeg között. Számomra az nem szórakozás.

Mindezt csak azért írtam le, mert én sem vagyok szent, de ez nem azt jelenti hogy ájulásig bulizok.

2013. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
De ő maga az ártatlanság... teljesen lesüt róla.. komolyan mint ha apácák nevelték volna..
2013. ápr. 14. 17:18
 40/65 anonim ***** válasza:

Kérdező te is lásd benne meg a jót és az értéket

lehet hogy csak fél tőletek, sok csalódás érte, és ezért nem mer nyitni, ezért zárkózik el

2013. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!