Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy kapcsolódik ki. Az meg, hogy nem akar barátot, több dolog miatt is lehet, lehet hogy csalódott a fiúkban, lehet, hogy szimplán nincs rá igénye, vagy akar, csak nem hangoztatja inkább.
2013. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen, ahogy te fogalmaztál az olvasással, zene hallgatással kapcsolódik ki. És lehet, hogy vannak barátai, csak nem a volt osztálytársai vagy a mostani osztálytársai, akik túrkálnak a cuccai között. Még csak 16 éves, minek akarna még kapcsolatot. Valaki később érik meg rá, én sem vágytam akkor még fiúra, aztán 23 évesen megházasodtam. A bulizásról, meg mit mondjon az ember. Valaki leéli úgy az egész életét, hogy nem kívánkozik bulikba. Főleg, amilyenek most a bulik, hát gyomor kell hozzá, az biztos.
2013. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
93%
Hát, lehet, hogy neked fura, de a zene, és az olvasás pihentet. Egyszer talán próbáld ki. Létezik az az embertípus, akinek ez a kikapcsolódás, nem a hülyére részegedés.
2013. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
89%
Ez a normális, hogy 16 évesen nem a bulin meg a pasikon jár az esze!!! Sokkal érettebb, mint a többi! Kikapcsolódni kulturáltan is lehet, képzeld.
2013. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%

"De az ilyen, hogy kapcsolódik ki?? Nem jár bulizni nem akar még barátot..."

Tapasztalatból fogok beszélni, 15 éves fiú vagyok, a lányhoz hasonló a leírásod alapján.


Megosztok veled egy érdekességet. Aki rockzenét hallgat, az elég sokszor megveti a dubstepet, és a hasonló, bulikban játszott zenét, ezért nem élvezi.


Kikapcsolódás: Egy jó könyv rohad érdekes tud lenni, persze, van ami nem, fogadnék, hogy te egy Legyek Ura kaliberű könyvet már megerőltetőnek tartanál, de vannak emberek, akiket ennék komolyabbak is szórakoztatnak.


Nem akar berátot? Honnan veszed? Onnan, hogy nem azok között keresi, akik a táskájában kutatnak? Hidd el, ilyenekkel és sem lennék éppen nyílt.


"Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt."


Képzeld, a cigi ártalmas, a drog is, az alkoholt nem mindenki szereti/bírja. Van ismerősöm, aki két sörtől már rosszul van, mégis mi a drágalátos isten f*szának igyon? Mibe fogadjunk, akkor meg azért tartanád furának, mert nem bírja az alkoholt?


Egy szó, mint száz: Nem fura, csak értelmes. És ha így állasz hozzá, ne csodálkozz, hogy nem tudsz a közelébe férkőzni.

2013. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
S ímhol míves rózsa emelkedé ki a bűzlő sz@rhalomból, ám a gonosz, s tudatlan, mellékesen iszonyúan ostoba ganajhordók máris rágják pazar szirmait, mert megrémíti őket eme remekbe szabott növény csodája és emlékezteté őket önön csökött észjárásukra.
2013. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 English ***** válasza:
100%

Azért tartjátok furcsának, mert nem olyan elzüllött kamasz, mint egyesek, akiknek csak a bulizáson, meg az iváson jár az eszük. Szerintem próbálj meg vele beszélgetni, biztos értelmes lány, gondolom van határozott elképzelése a jövőről és megvan a belső értékrendje. Mellesleg megjegyzem, engem is egy kicsit furcsának tartanak, csak azért, mert jelenleg a jövőm érdekel, az idegennyelvek és a sakk. Ezekkel foglalkozom szabadidőmben, szórakozóhelyeknek, diszkóknak még a közelébe se megyek. Szerintem az idősebb generáció örülne, ha több ilyen "fura" kamasz lenne:)

18/l

2013. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%

Jót röhögtem a kérdésen.

Kész botrány, fiatal, ráadásul lány is és a könyveken,na meg művészeteken jár az esze ahelyett,hogy a leendő férjét keresné és... upsz, elcsúsztam pár századot.

Attól,hogy nem iszik,drogozik nem kéne bolondnak nyilvánítani (pont ellenkezőleg). Én is olyan vagyok mint ő, s konkrétan a falat tudom kaparni a kortársaimtól, akik úgy gondolkoznak mint te.

2013. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Ez nekem akkor is fura... kinek a pap kinek a papné..
2013. ápr. 13. 20:49
 20/65 anonim ***** válasza:
100%

:O Fúj Ti, hogy lehetek ilyenek?

Más táskájában, telefonjában nyúlkáltok, ráadásul csak azért furcsának nevezitek mert komoly zenét hallgat, könyvet olvas és nem bulizik agyba-főbe? Ezt nektek a nem normális? Hát gratulálok!


Nem is tudom milyen válaszokat vártál...

2013. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!