Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért van ennyi fura kamasz?

Miért van ennyi fura kamasz?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem. Van a sulinkban egy elég fura lány. (Teljesen átlagosnak néz ki és szép is.) Az osztálytársai/barátai mondták, hogy elég fura. Egy csomó komoly zenét találtak a telefonján pár olvasni való könyvet a táskájában stb. (Igen nem szép dolog a más cuccaiban turkálni ezt én is felháborítónak tartom.) Barátai szerint nem tudja elfogadni, hogy ő 21. századba született. Azt is mesélték, hogy a buszon is lerázza a volt osztálytársait mert ő nem szeret utazás közben másokkal beszélgetni szívesebben olvas vagy hallgat zenéz.

(Elég hosszú utat kell meg tennie 1 órás út) Amúgy nagyon intelligens szerintem. Próbáltaim én is közeledni hozzá de valahogy nem tudok a közelébe férkőzni. Megveti a cigarettát, drogot, alkoholt. Egyszóval nem az az átlagos kamasz... 16 éves amúgy.



2013. ápr. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
De meg tudnád indokolni normálisan, hogy miért fura ? Vagy hogy szerintd mi a normális ? Milyennek kéne lennie ?
2013. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tartod normálisnak akkor ne is akarj a közelébe férkőzni. Hisz te írtad,kinek a pap kinek a papné... Vagy valamilyen kihívásnak tartod és 10 dolog amit utálok benned-et akarsz vele játszani?

Lehet nincs igénye a társaságodra, de mit vársz? Teljesen más az érdeklődési körötök,nem fog és nem is kell azért megváltoznia,hogy a ti kis igényeiteknek megfeleljen.

2013. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudsz a közelébe férkőzni, mert más szinten vagytok. Ő kulturáltabb, érettebb, neki nem abból áll a szórakozás ha részegre issza magát. Ő bármikor ki tud kapcsolódni, tud szórakozni, csak felcsap egy könyvet és kész is, meg sem kell várnia a hétvégi "szuperbulit".
2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
95%
Azért is nem akar veled biribarizni, mert egy ostoba taplónak tart és nem akar a szintedre, meg a többiek szintjére ereszkedni. És teljesen igaza is van szerintem.
2013. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
93%
15 éves vagyok és azt kívánom én is bárcsak ilyen lennék :) Szerintem ez a személy akiről írsz csodálatos lány lehet :)
2013. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
67%

Igen, valószínűleg azért nem barátkozik veled például, mert elege van a teljesen aberrált kortársaiból, mint sokaknak, akik csak azért nem találnak egymásra, mert külön-külön kis belülről színes csigaházakban élünk.

Nem mondom, hogy szent vagyok én sem, eljárok koncertekre, de például a menő helyekhez tényleg gyomor kell, fetrengő 13 évesek, köszi, kihagyom. Néha iszok is ilyenkor, dohányzom is, (ami tudom, hogy nem jó, de olyan már, mint a tej a müzlihez..), a drogoknak viszont tényleg nem látom értelmét...azoknak kell, akiknek nem elég élénk a fantáziájuk, hogy egy másik világba kerüljenek. Meditálj.

15L

2013. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Mondjak valamit? Ha ilyen lenne az "átlagos kamasz", mint ez a lány, a világunk jobbá válna, nem is kicsit. Az, hogy komolyzene van a telefonján, hogy olvas, érdekli az irodalom, hogy álmodozó típus, manapság komolyan furának számít? Ez tragikus. A tinik jelentős hányada életében a kezébe sem vett könyvet, szemétre való trash divatzenét hallgatva azt sem tudja, mi az igazi zene, hétvégente a leissza magát a sárgaföldig, és persze a fél város végigment már rajta. Nagyszerű. És az ilyen emberek furázzák, nemnormálisozzák le azokat, akik számára nem érdem a züllés. Gratulálok.
2013. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Látom sokan támadjátok a korosztályom... De gondolom ti is buliztatok már senki sem szent...
2013. ápr. 14. 09:45
 29/65 anonim ***** válasza:
73%

Ő egy normális,értelmes kamasz,nem egy elb*szott mai tini vacak értékrenddel,0 önbecsüléssel,és kevés ésszel rendelkezik.

Miért kéne innia,drogoznia,cigiznie,meg bulizgatnia??

Inkább azt kérdezném miért van ennyi taknyos aki cigizik,bulizik,iszik,szexel már 13-15-16 évesen is,talán mert olyan neveltetést kapnak,illetve semmilyen nevelést.Nevetséges,hogy az értelmeseket tartják furának manapság.

2013. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
73%
Ki mondta,hogy szentnek kell lenni? És ha bulizok 23 évesen csak megtehetem nem? de 16 évesen én speciel nem bulizgattam,sosem cigiztem vagy drogoztam,kb 17 évesen már elmentem 1-2szer,18 éves koromtól már többször,nekem sem az volt a szórakozásom,hogy hulla részegre iszom magam és kefélek a fél sulival,mert az olyan menő,normális ember vagyok,és utálom ha ilyen kis taknyosok osztják az észt,hogy ők " élnek",és nekik ez jár.Nevetséges.
2013. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!