Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Felköszöntenéd a gyereked...

Felköszöntenéd a gyereked tanítóját szülinapján?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó a téma, de nem tudom, hol kérdezzem. Hamarosan születésnapja lesz. Nem ismerem túlzottan, de rendkívül szimpatikus ember és NAGYON sokat tett azért, hogy a gyerekem minél zökkenőmentesebben vegye az első osztály nehézségeit.

Szóval magánakcióra gondoltam akár úgy, hogy a gyerek köszönti fel, akár én (ilyen szempontból mindegy, ha én, akkor gyerekkel együtt természetesen).

Azt sem tudom, mi lenne a megfelelő ebben az esetben. Egy szál virág, vagy elegendő csak boldog születésnapot kívánni? Vagy valami más ötlet esetleg?

Vagy már a gondolat is hülyeség?



2018. febr. 21. 12:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
78%
A postast es a hentest is felkoszontod?
2018. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
ööö a hentest igen. A postást nem ismerem, úgyhogy fogalmam sincs, mikor van a születésnapja.
2018. febr. 22. 21:54
 53/66 anonim ***** válasza:
30%
Pedig a postas is nagy szivesseget tesz nektek, jarj utana, mikor szuletett😝
2018. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
67%
Hát, a hentesre én is mindig aranyosan mosolygok, még a családja felől is érdeklődöm. Szép húst is kapok mindig.
2018. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha haverok vagyunk.
2018. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
72%
nagyon meglepődtem,amikor egy anyuka felköszöntött-óvónéni vagyok,és fb-on ismerősök vagyunk.nagyon kedveljük egymást-de nem számitottam rá-és alig akartam elfogadni.Ha te elfogadottnak tartod-miért ne??
2018. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
92%

Nekem tanító néniként jól esik ha felköszöntenek vagy ha kapok néhány szeretetteljes rajzot. Több nem kell.


Most negyedikeseim vannak, ők már tudják a szülinapomat így legutoljára az egész osztály készült nekem: arra mentem be, hogy énekeltek nekem+ mindenkitől kaptam egy-egy rajzot vagy apróságot.

2018. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzá tennék, hogy én is mindig felköszöntöm az aktuális szülinapost.
2018. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

Végül arra a döntésre jutottam, hogy lesz egy kis sk ajándék (illetve ha a gyerek kedvet érez rajzoláshoz, ő is csinálhat), de adott napon adott helyzettől függ majd, hogy átadom-e, vagy csak szóban köszöntöm fel. Mindenképpen úgy, hogy ne legyen tolakodó, ne hozzam kellemetlen helyzetbe, stb.

2018. febr. 27. 08:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!