Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyerekemet bántják iskolájában...

Gyerekemet bántják iskolájában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egyszer váltottunk iskolát, pont ugyanezért, mert kiközösítették, bántották és a tanárok sem kedvelték. Váltottunk, de itt is ugyanúgy elkezdődött novemberben. Szekálják, kiközösítik mert kövérebb náluk, meglopják, lelki terrorban tarják. A tanárok is. Pont olyan mint anno testvére volt, ő is 3 iskolába járt, mindenhol bántották, többször kellett műteni emiatt, egészségére ment, lelki roncs lett. De most a kicsit is bántják és már ő is lelki roncs. Nem tudom hova átvinni, még csak ötödikes, és nincs több általános suli. Egy darab maradt, de az roma iskola, a legputribb a városban. Mit lehet csinálni egy anyának? A naggyal sem sikerült semmit kezdenünk az ő iskolában töltött 12 éve alatt, nem akarjuk, hogy a kicsivel is ez legyen.

2020. febr. 19. 22:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy "mindenki hülye, csak én nem". De ez akkor sem jogosít fel senkit, hogy bántsák a gyerekeimet. Nem provokálnak senkit iskolában, nem tesznek semmi rosszat. Ötödikes, velem alszik, nem dőlt össze a ház. Megpróbáltuk a külön alvást, 1 hónapig ment nyáron, majd újra visszatérünk rá ha az lesz a legnagyobb baj. A sorozatgyilkosos kijelentésen pedig még mindig fel vagyok húzva rendesen. ott a nagy, egyetemista, senkit nem bántott, pedig vele is pontosan ugyanezt csinálták. Kicsit életképtelen huszonéves korára, de nem teljesen problémás, maximum egy picit az egészségére ráment a dolog, sokat volt már kórházban bélcsavarodással, cisztaműtéttel, vesekővel. De mondhatni jó úton van, ha a nagy jó lett, a kicsi miért lenne más?
2020. febr. 19. 23:39
 32/62 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy igaz, ahogy leírtad, és tényleg vannak gyerekeid, és tényleg ezt tetted velük, akkor a pokolban fogsz megrhadni.
2020. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés nem biztos, hogy kamu. Legalábbis én láttam hasonlót, vagyis tapasztaltam sajnos, de ez most mindegy.


Kérdező, nem tudsz mit tenni, a gyerekeidet rosszul nevelted a kezdetektől fogva, és már a legkisebb is akkora, hogy ennek a kárait élete végéig szenvedni fogja. Nagyon sajnálom, vannak olyan szülők, akik nem lennének alkalmasak rá, ne haragudj, de szerintem te ilyen vagy.

2020. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
Utolsó pár válaszban nagyon nekem estetek, nem is értem miért. Mondjátok már el legyetek szívesek, miért lettem hirtelen maga az ördög a szemetekben? Sokkal több rosszabb szülő és rosszabb életkörülmény van nálunk. Hirtelen nem értem, mit írtam ami ennyire felkavarta a vizet...
2020. febr. 19. 23:45
 35/62 anonim ***** válasza:
91%

Pedig sok sorozatgyilkosnak, meg szociopatának voltak túlságosan ragaszkodó szülei főleg anyja, illetve egészségtelen kapcsolata velük. Lassan kamasz a gyereked és veled alszik, szerintem ez egészségtelen. Nem beszélve arról, hogy elzártad őket a külvilágtól, nem tudnak a társadalomba beilleszkedni, ki vannak taszítva, mert nem embernek lettek nevelve (tudod, az ember társas lény).


Viszont fenntartom, hogy a kérdés kamu. Lehet háborogni a sorozatgyilkosos megjegyzésemen, de érdekes, hog erre kaptad fel csak a vizet, táncsak nem érzékeny pontra tapintottam?

2020. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem bántja a gyerekeid, csak hazudnak, mint s vízfolyás, hogy manipuláljanakntéged
2020. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
92%

Maradjunk annyiban, hogy ha az összes gyereked alkoholista lenne, akkor is kevesebb kárt tettél volna bennük, mint így.


Mint írod " Igen, büszke vagyok rá, hogy nem cigizik, iszik."


Ez még oké is lenne, de azzal, hogy nem engedted őket gyakorlatilag sehova, az egész életüket megpecsételted. Ha valaki alkoholista lesz, az kezelhető, viszont az életképtelenséget nagyon nehéz leküzdeni, és a szülői minta kitörölhetetlen, mindig ott marad, bármi történik.

2020. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Nem lettek kitaszítva. Járattam ottalvós bulikra, szülinapi zsúrokra, lovagoltatni próbáltam, zongorázni,furulyázni,énekelni tanul. Zenészt szeretnék belőle, ha már a nagyból nem sikerült, tehát társasági személyiség lesz majd belőle. Barátnőcijeihez elvittem mondjuk kéthavonta egyszer. Van neki 3 vagy 4. Azért szerencsére vannak akik szeretik a 25 fős osztályokból, de nem védik meg az iskolában sajnos, érthető okokból, féltik magukat. Tehát nem zártam ki a társadalomból.
2020. febr. 19. 23:52
 39/62 anonim ***** válasza:
99%
"Nyámnyila, burokban nevelt leányomról van szó" most meg már változtatsz?
2020. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
95%
Ez tényleg kamu, mindig hozzátesz valamit, amivel tovább húzza a közönséget, eddig valóban túltolta, most visszavett kicsit a gyerekből ő majd zenészt faragással, de azért gombolyítja tovább.
2020. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!