Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen korai az hogy...

14 évesen korai az hogy barátnője legyen valakinek és csókolózzon és pettingeljen?

Figyelt kérdés
A 14 éves öcsém összejött egy lánnyal, szerintem is okos, meg helyes, szerintem semmi akadája. A szüleim viszont nagyon tiltják neki, még a csókot is és szerintük nem szabad még csajozni. Mi az álláspontotok?

2020. ápr. 13. 21:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%

Azért inti óvatosságra a 16 év alattiakat több hozzászóló (meglátásom szerint), mert a pettingből könnyen közösülés lehet, hiszen a petting sokkal inkább felajzhatja őket, mint ha szimplán ruhán át megfogják pl egymás fenekét, vagy egymás nyakát csókolgatják.


Gondoljunk bele, kézzel -netán szájjal- kielégíteni egymást már majdnem olyan, mintha közösülnének, akkor is, ha "csak" megfogják egymás csupasz fenekét, mell tájékát - túl érzéki, túlságosan direkt, közvetlen érzéki hatás. Úgy élhetik meg, hogy "ha már itt tartunk, csak egy lépés választ el minket a szeretkezéstől, akkor miért ne lépjünk tovább, miért ne szexeljünk (értsd: behatolás)...?"


Márpedig a 14-15 évesek számára (kissé még 16 évesen is) komoly gondot jelent az esetlegesen bekövetkező nem kívánt terhesség. (Pláne, ha még ifjabbak.)

2020. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem szexuális életet élni, de mindig felelősségteljes voltam, soha nem kellett aggódnom azon, hogy vajon megjön-e következő hónapban. Sokan tudatlanok, persze, de ez nem csak ilyen fiatal korban fordul elő, olvasgassuk csak akár a terhesség/teherbeesés témakört, a fejemet fogom sokszor, hogy felnőtt emberek mennyire nincsenek tisztában a saját testükkel, és úgy vágnak bele babaprojektbe, hogy azt sem tudják, minfog történni, hogyan működik a dolog. Akármennyi idős az ember, fontos, hogy kellő tudással rendelkezzen, és ehhez lehet elég érett 14 évesen is, de akár éretlen, tudatlan 25 évesen is.
2020. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
De mi a baj abban hogy a fiú tapizza a lányt, a lány odabújik a fiúhoz. Szerintem nagyon jó tud lenni, a 14 évesekben már nagyon mozgolódnak a hormonok és ezért nagyon kielégítő tud lenni,szex helyett. Én is egyet értek az utolsóval.
2020. ápr. 17. 22:11
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem korai, szerintem ebbe nem kéne beleszólni,az ő dolga,ő magánélete kész.


Azért egy 14 éves nem gyerek már,nem kell hülyének nézni őket se,mert nem azok.

2020. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!