Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen korai az hogy...

14 évesen korai az hogy barátnője legyen valakinek és csókolózzon és pettingeljen?

Figyelt kérdés
A 14 éves öcsém összejött egy lánnyal, szerintem is okos, meg helyes, szerintem semmi akadája. A szüleim viszont nagyon tiltják neki, még a csókot is és szerintük nem szabad még csajozni. Mi az álláspontotok?

2020. ápr. 13. 21:15
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Miért nem? Mi abban a baj? Örülj neki hogy ő örül!
2020. ápr. 13. 22:20
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyugodtan járhatnak mert abban nincsen semmi hogy kézen fogva sétálgatnak, moziznak,fagyiznak persze nem vírus idején és szerintem a csók is belefér.Én a pettinget kicsit korainak tartom de nem figyelhetik a szüleid minden pillanatba őket mert ha nem nálatok csinálják akkor máshol.Szerintem lehet járni ennyi idősen mert nekem is volt már ennyi idősen pasim sőt még fiatalabb koromba is 12-13 mégse lettem a világ ribije.Bár amilyen kérdések itt olvasok nem csodálkozom hogy ennyi évesen a tinik már szexelnek mert nem 1 kérdést olvastam ami régi hogy "ugye nem gáz hogy 13 évesen még szűz vagyok,az gáz hogy 12 évesen elvesztettem".Szerintem nyugodtan pettingelhetnek de abból se a durvább verzió hanem pl csókolgatják egymás száját vagy nyakát,a fiú megfogja a lány fenekét na ilyeneket csinálhatnak mert ezt a fiatalabb lányok is csinálják(na ez az igazán gusztustalan!!)
2020. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
Most nem leszek népszerű, én korán értem nagyon. 14 évesen volt az első nagy szerelmem, akivel 15. születésnapom előtt egy hónappal le is feküdtünk. Sosem bántam meg, nem éreztem korainak sem. Előtte meg már bőven csókolóztam mással is. Csak csók, meg petting szerintem nem korai neki sem. Tiltani meg felesleges, ebben a korban semmit nem ér, csak méginkább akarni fogja. Nekem is tiltották nyilván a szexet, de méginkább akartuk pont emiatt.
2020. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
13-as vagyok, azt azért még hozzátenném, hogy nem egy könnyűvérű nő vagyok, és azért adtam oda magam már fiatalon. 26 évesen az első babánkat várjuk a párommal, akivel 18 éves korunk óta együtt vagyunk. Ezért sem bánom, hogy korábban értem, és mielőtt megismertem páromat, szereztem tapasztalatot, párom ugyanígy volt vele, mint én, ő is 14 évesen veszítette el a szüzességét. Lehet még jobb is így, legalább hátha nem az a tipus lesz az öcséd, aki sokáig csak kergeti majd a nőket, de komoly kapcsolat nem kell neki, amíg igazán ki nem éli magát, mivel későn kezd bele az életbe. De ez persze csak az én véleményem, az én tapasztalataim alapján. :)
2020. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
12%
Látszik hogy még te is gyerek vagy.
2020. ápr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 14 évesen volt az első barátom,volt csók és petting. A szüzességem 16 évesen vesztettem el,azert volt annyi eszem,hogy tudtam,14 évesen korai lenne.Még a petting is az volt így visszagondolva. Nem tiltanám amúgy,de próbálnám még a szexről lebeszélni.
2020. ápr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha korai ha nem, ez van.

Tiltás helyett felvilágosítani kellene a védekezésről és beszélgetni vele a szexualitásról.

Többre mennének vele a szüleid.

2020. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
És egyébként a lány mennyi idős, mert arról úgy látom hogy nem volt szó.
2020. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
A lány is 14 éves.
2020. ápr. 14. 12:41
 20/34 A kérdező kommentje:
Velem is ezt tették, de már nem nagyon tudnak az utamba állni.
2020. ápr. 14. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!