Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 16 évesen...

Ti elengednétek 16 évesen házibuliba?

Figyelt kérdés
Nem a vírus ideje alatt gondoltam. Sokat veszekszünk, mert nem engedem el ilyen buliba. Ismerem azokat akikkel menne és tudnám hol van aki szervezi a bulit a szüleivel is tudnék beszélni. Viszont én nem akarom elengedni délután ha találkozni akar a barátaival 7 óráig megteheti, estére nem engedem. De engem hibáztat, hogy nem engedem tovább és senkihez ezért kiközösítik mivel ő nem megy a barátaival ezért elmondása szerint nem vonják be a beszélgetésekbe és csak a közös programokról beszélnek. Zárkozottabb lett mióta nem engedtem és egyáltalán nem találkozik senkivel. Örülök hogy nem megy sehova csak velem sem nyitott. De a buliban biztos lenne alkohol én pedig 40 éves vagyok és nagyon elítélem az ívást 1 pohár pezsgő belefér ünnepekkor és ennyi. Elfog múlni ez a zárkózottság mert kinővi és meglátja hogy igazam volt? Ti 16 éves gyereketeknek miket engedtetek meg?

2020. ápr. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus begyöpösödött, maradi szülő. 16 éves, nagyban kamasz, élnie kéne, barátokkal lennie, eljárni otthonról, nem az otthon unatkozó anyát szórakoztatni. Szállj le róla, akkor talán nyitni fog feléd.
2020. ápr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene mindent veled megbeszélnie? Ne röhögtess már... Nagyon rossz ez a hozzáállás. Bármit írsz, azt látom benne, hogy eltaszítod magadtól a gyereked, és tényleg ott fog hagyni, amint lehet, mert elege van ebből... Jobb a barátnőnél dumcsizni egész éjjel, pletykálni, ki mit hallott, kiről... Ezt hogy tudná veled megbeszélni, azt sem tudod kiről beszél. Komolyan sajnálom a lányod, elrontod a tini éveit a beteges hozzáállásod miatt...
2020. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen mentem először, végigbuliztam a gimit, aztán az egyetemet is. Férjemet is az egyetemen ismertem meg, szereztünk két diplomát, saját házat, saját autót. Itt fekszik az ölemben a két hónapos babám. Igen, engedném... Sokkal rosszabb, ha visszafogod és később egyszerre akarja kibulizni magát, láttam példát nem egyet!!
2020. ápr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
16 éves! Önállósodni akar! Saját életet, magánéletet! Teljesen normális hogy nem az anyjával akar megbeszélni mindent. Főleg ha olyan mint te. Nem kislány már, hamarosan kis felnőtt lesz. Szegény lány, úgy sajnálom hogy ilyen anyja van. 16 évesen én már nyaralni mentem a legjobb barátnőmmel szülők nélkül. És képzeld nem lettem iszákos, nem cigizek, nem drogozok, leérettségiztem, 2 szakmát szereztem, 2 nyelvvizsgám van és még a szüleimmel is jó a kapcsolatom. Minden tini kipróbálja cigit, megsúgom. Hagyd azt a szegény lányt most békén, arra vágyik hogy maga legyen most csak.
2020. ápr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen az a dolga hogy tanuljon és szórskozzon,igen sajnos ebbe olykor az alkohol es a cigi is beketartozik mert mindenki kiprobalja. Hagyd már,hogy élje az életét,lassan felnőtt,nem tarthatod örökké kontrol alatt.
2020. ápr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért menekül mert neked nem mondat hat el semmit mert akkor soha többé nem láthatná a barátait. Engedd el mondjuk 9-10 ig.

Van olyan gyerek aki fog cigizni meg inni van olyan amelyik nem.

Veled úgyse fog semmit megbeszélni ezek után.


Ismerek olyat akit 18 éves koráig sehova nem engedtek, első szabad nyáron berúgott a szigeten és minden idegennek smárolt meg utána is minden fűvel fával lefeküdt.

Ezt akarod ? Ha nem akkor most engedd és bizz benne h okosnak nevelted

2020. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány, annyira sajnálom amúgy, komolyan! Ez is egy fajta olyan viselkedés, amit én a gyerekbántalmazás kategóriájába sorolok. Főleg, hogy ilyen szülővel élni maradandó lelki károsodást okoz. Szegény, már csak 2 évet kell kibírnia, aztán megszabadul egy életre tőled. Csak reméljük nem úgy próbál majd kitörni, hogy összejön valami idős fószerral és szül egy gyereket, mert van aki azt látja menekülő útvonalnak. Kitartást neki.
2020. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Örülsz hogy nem megy sehova? Milyen anya vagy te? Nem a tulajdonod a gyerek, önálló ember. Nem fog elmúlni a zárkózottság mert nem ő zárkózott hanem te zártad be, és nem fogja meglátni hogy igazad van, mert nincs.
2020. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell egy pszichológus kérdező. Abszolút abnormális amit művelsz. Fog inni. Osztálykiránduláson pl. És akkor?! Ez egy ilyen dolog. Sokkal többet iszik és cigizik az, akit ilyen szinten tiltanak mindentől, mint az aki 16-17 évesen picit tombol, aztan rájön hogy igazából nem nagy pukkanas az egész.

Es nem, nem veled fogja a dolgait megbeszélni. Hanem a barátaival. Ha el nem latod őket mellőle. Ugyanis ebben a korban van. Ja és csak szólok, hogy hamarosan szexelni is fog. Vagy már szexelt. Tudod kinek nem fogja elmondani? NEKED.

2020. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen 7 óráig? Mi alsótagozatosan addig biciklizhettünk amíg jött a csorda... (8 körül)


Gólyabálon se volt? (Nálunk az 7-kor kezdődött)


Sőt. 4.-5.-ben vagy én Szilvesztereztem a legjobb barátomnál, vagy ő nálunk. Elmentem délután s másnap délután mentem haza. Pizsipartiztunk egyet.

2020. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!