Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 16 évesen...

Ti elengednétek 16 évesen házibuliba?

Figyelt kérdés
Nem a vírus ideje alatt gondoltam. Sokat veszekszünk, mert nem engedem el ilyen buliba. Ismerem azokat akikkel menne és tudnám hol van aki szervezi a bulit a szüleivel is tudnék beszélni. Viszont én nem akarom elengedni délután ha találkozni akar a barátaival 7 óráig megteheti, estére nem engedem. De engem hibáztat, hogy nem engedem tovább és senkihez ezért kiközösítik mivel ő nem megy a barátaival ezért elmondása szerint nem vonják be a beszélgetésekbe és csak a közös programokról beszélnek. Zárkozottabb lett mióta nem engedtem és egyáltalán nem találkozik senkivel. Örülök hogy nem megy sehova csak velem sem nyitott. De a buliban biztos lenne alkohol én pedig 40 éves vagyok és nagyon elítélem az ívást 1 pohár pezsgő belefér ünnepekkor és ennyi. Elfog múlni ez a zárkózottság mert kinővi és meglátja hogy igazam volt? Ti 16 éves gyereketeknek miket engedtetek meg?

2020. ápr. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyenektől elvenném a gyerekét….

Ez tényleg egy kínzás amit csinálsz.

2022. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Na ott lakik még?
2022. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Nem
2022. nov. 1. 21:01
 44/45 anonim ***** válasza:
62%
Hála az égnek
2022. nov. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az esze
2022. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!