Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit szólnátok...

Anyukák, ti mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotok csak utólag közölné veletek, hogy nem szűz?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtem le senkivel, de van egy srác, akivel talán lesz köztünk valami ilyesmi a következő hetekben/hónapokban. Úgy vagyok vele, hogy ez az én dolgom, és nem szeretnék kioktatást kapni, hogy várjak az igazira, meg arra, hogy az a srác, aki tetszik, akarjon tőlem valamit, mert akkor 25 éves korom után is szűz leszek:egyrészt a tapasztalanságom miatti hiányos önbizalmam, másrészt a szépség és szerencse hiány miatt, úgyhogy jobb lenne most, mint később /soha, tekintve, hogy egyébként erről beszélünk a sráccal már vagy egy éve, csak még nem volt alkalom rá, meg eddig nem mertük megtenni.

Plusz, nem hiszek a szerelemben a sok rossz kapcsolat miatt, amit látok, ezért jobb is, ha nem érzek kb semmit az iránt, akivel megtörténik majd.

Óvszerrel tervezünk védekezni, nem járunk (nem is tervezünk), egyikünk szülei se tudnak erről így előre, max utólag, pár hónap/év múlva mondanám el otthon, már, ha nem titkolnám örökké.

Nektek fontos lenne tudni a lányotok első alkalmáról?



2020. aug. 15. 18:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, én örülnék, ha olyan kapcsolatban lennék a lányommal, hogy ezt meg merje osztani velem, de ha nem teszi meg, azt is elfogadom, nem 12 éves, tehát nem az én dolgom, mikor veszti el.
2020. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekelne, főleg így, hogy már felnőtt, nagykorú, szívesen meghallgatom ha elmondja, de igazából nem rám tartozik.
2020. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%
Én szomorú lennék,hogy a lányom ezt nem osztotta meg velem. És tuti magamban keresném a hibát,hogy nem merte elmondani. De én ilyen lelkis vagyok. Én arra nevelem a lányom,hogy minden beszéljünk meg és bátran mondja el akkor is ha esetleg rossz az amit tett. Mert én tudok segíteni,támogatni őt,tanácsot adni. 18 évesen ebbe már nem szólhatnék bele,de jól esne ha megbeszélné velem. Szerintem avasd be te is anyukádat.
2020. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Én sosem osztottam meg anyummal a szexuális életem részleteit, ergo nem tudja, mikor vesztettem el a szüzességemet. Nekem is lányom van, még csak 12 eves, nem leszek meglepve, ha nem mondja el, de róla el tudom képzelni, hogy elmondja, mert amúgy mindent elmond, én anyummal anno nem voltam kozlekeny.
2020. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell erről beszámolni. Amit meg akart tanítani a témában,azt már elmondta, most mAr a te dolgod, mire használod.
2020. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Számomra nagyon furcsa lenne, ha anyám rákérdezne, vagy ha nekem konkrétan ezt el kellene mondanom. Egyébként 20 éves vagyok, 17 évesen feküdtem le először valakivel, de akkor is, neki mi köze van a szexuális életemhez??? Ha úgy lennék vele, hogy inkább nem élek aktívan nemi életet, az is az én dolgom lenne és jogom lenne hozzá, ha több partnerem is lenne, az is az én magánügyem. Neki mi köze van hozzá??
2020. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen vesztettem el én is, de sosem mondtam el így kifejezetten anyukámnak. Egyéjszakásnak indult, de kapcsolat lett belőle, így nyilván, amikor látta, hogy sokadszorra nem alszom otthon, rájött, hogy nem vagyok szűz valószínűleg. De nem beszéltünk róla soha, nálunk mindig tabutéma volt a szex, így semmilyen kérdéssel nem tudtam hozzá fordulni, magamtól jöttem rá mindenre. Bár amúgy is tűz és víz vagyunk, ő nagyon prűd.
2020. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Anyukák szemszögére kiváncsi szerintem a kérdező. Nem úgy tette fel a kérdést,hogy ti elmondtátok-e anyunak. Hanem hogy egy anyának hogy esne ha nem tudna róla.
2020. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"Előtte" nem lehet közölni,hogy nem vagy szűz,csak utólag 😀

Amúgy nem tudom,én 18 évesen egyáltalán nem láttam szükségesnek megosztani a magánéletem részleteit anyámmal. Mondjuk nyilván tudta,mert akkor már úgy másfél éve a 14 évvel idősebb párommal voltam. Egyébként az első nem vele volt, szóval nem hinném, hogy pontosan tudja az idejét, de most akkor szóljak neki így 20évvel később?😂

2020. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
En soha nem közöltem anyámmal ezt a tényt. Azért egy idő után nyilván gyanút fogott. Amikor megszületett az unokája már 100%-ig biztos kellett, hogy legyen 😀
2020. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!