Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit szólnátok...

Anyukák, ti mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotok csak utólag közölné veletek, hogy nem szűz?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtem le senkivel, de van egy srác, akivel talán lesz köztünk valami ilyesmi a következő hetekben/hónapokban. Úgy vagyok vele, hogy ez az én dolgom, és nem szeretnék kioktatást kapni, hogy várjak az igazira, meg arra, hogy az a srác, aki tetszik, akarjon tőlem valamit, mert akkor 25 éves korom után is szűz leszek:egyrészt a tapasztalanságom miatti hiányos önbizalmam, másrészt a szépség és szerencse hiány miatt, úgyhogy jobb lenne most, mint később /soha, tekintve, hogy egyébként erről beszélünk a sráccal már vagy egy éve, csak még nem volt alkalom rá, meg eddig nem mertük megtenni.

Plusz, nem hiszek a szerelemben a sok rossz kapcsolat miatt, amit látok, ezért jobb is, ha nem érzek kb semmit az iránt, akivel megtörténik majd.

Óvszerrel tervezünk védekezni, nem járunk (nem is tervezünk), egyikünk szülei se tudnak erről így előre, max utólag, pár hónap/év múlva mondanám el otthon, már, ha nem titkolnám örökké.

Nektek fontos lenne tudni a lányotok első alkalmáról?



2020. aug. 15. 18:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy nem anyaként, hanem korodbeli tiniként válaszolok, de remélem nem baj.

Nekem jó a kapcsolatom anyukámmal, tényleg majdnem mindent megbeszélünk és elmondunk egymásnak, de a szexuális életemet nem osztanám meg vele, ez magánügy. Még szűz vagyok, de nem fogom neki bejelenteni majd, ha arra készülök, hogy lefekszem valakivel. Ha utólag rákérdez vagy szóba jön, nem fogom tagadni, de nem fogom részletezni.

Szerintem nem kell ezt elmondanod, főleg úgy nem, hogy nem is a barátod a srác, tehát nem jártok. Már 18 éves vagy, nem vagy kicsi sem hozzá.

2020. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Igazából azért őrlődöm, mert ugye ez az egész szervezkedés dolog egy titok előtte + ez ilyen heccelés szokott lenni társaságban, hogy még nem volt senkim és milyen ártatlan vagyok még. Mivel egy ideig velük fogok élni, nem tekintenek különösebben felnőttnek, még a gimit se végeztem el, ezért egy ideig körülményes lenne úgy intézni a dolgaimat, hogy senki ne jöjjön rá. Meg a nővérem, meg mamám ilyen konzervatív módon állnak a témához, így ők biztos kiakadnának, ahogy apa is, meg lehet anya haragudna, hogy nem kértem tőle tanácsot.

Mondjuk "szerencsére" nem valószínű, hogy ez túl sok alkalom lenne, így nem gondolom, hogy belelátnának bármit is.

Szóval igazából nem magától a szextől félek, meg, hogy jó-e az ember, akivel lefekszem (2 éve ismerem), hanem attól, hogy emiatt csalódni fog bennem a családom. 😥

2020. aug. 15. 22:17
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál már 18, akkor ez semmilyen formában nem a szülő dolga, nyílván ha még nincs 18 az ember, akkor a szülő felel érte, ezért szeretnének tudni arról a szülők, hogy él-e a gyerek nemi életet. Viszont mondom így, hogy 18 éves vagy tényleg nem tartozik rájuk, max. olyan értelemben, hogy még otthon laksz és nem pottyanthathatsz oda le egy gyereket csak úgy.
2020. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%
Akkor most arról is mondjuk el a véleményünk, hogy jó döntés-e lefeküdni ezzel a sráccal? Mert azt érzem, hogy inkább ez érdekel.
2020. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg, csak ma valahogy jobban rákattantam erre a témára, mint kellene.

Igazából ismerik, meg rendes srácnak tartják, csak valamiért azt hiszik, hogy járunk, ami kissé kellemetlen.

Lehet jól esne egy kis megerősítés abban, hogy jó ötlet-e. 😅

2020. aug. 15. 23:00
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
#15 Ha neked ezt még kérdezned kell, akkor lehet nem jó ötlet. Nekem ha lenne lányom és esetleg ki kérdezné a véleményem én biztos azt mondanám, hogy addig, amíg ő maga nem ugrana rá a barátjára és kérdései vannak(fél, nem biztos benne, stb), addig ne tegye inkább.
2020. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem leszek terhes, hogy nem nagyon fog fájni (béna módon átszakítottam a hártyám évekkel ezelőtt, még vérzett is), meg, hogy óvatos lesz, hisz ő is szűz meg gondolom akarja majd többször is, figyel majd rá, hogy jó legyen.

Egyszer volt vele ilyen petting szerűség, az tetszett. Meg azóta akárhova megyek nyaralni, ha beszélek egy helyesebb sráccal, mindig eszembe jut, hogy lehetne valami, csak előtte dumáljunk, de nincs szerencsém, mert sose látom őket többet.

Ő ilyen fix ember, nem sikerült még nagyon felbosszantanom, mással nem lenne lehetőségem jelenleg lefeküdni.

2020. aug. 15. 23:11
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
#17 Az a baj, hogy csak túl akarsz rajta lenni minél hamarabb, azt gondolod, hogy gáz, ha valaki 25 évesen még szűz, pedig nincs így, ráadásul még te sem tudod 100% biztosra, hogy akarod-e, mert akkor nem várnál megerősítésre és a szüleid véleménye sem érdekelne.
2020. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nem csak erről van szó...

Itthon épp kibontakozó félben van valami családi dráma, ami nem csak a mi háztartásunkat, hanem több másikat is érint. Emiatt nem hiszek abban, hogy én jó partnere lennék bárkinek is, főleg valaki olyannak, aki iránt vannak komolyabb érzéseim.

Eddig úgy voltam vele, hogy csak baráttal nem, vagy csak fokozatosan, több rávezető találka után létesítenék szexuális kapcsolatot, de jelenleg úgy érzem, hogy, ha belemegyek egy szex kapcsolatba, azzal elterelném a figyelmem az otthoni dolgokról és arról, aki tényleg tetszik, és végre túl tudnék lépni rajta.

2020. aug. 15. 23:22
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám anno véletlen tudta meg, elszóltam magam. Hát eléggé kiakadt, megsértődött, hogy nem mondtam el neki. Már akkor fél éve.... Én a reakcióján lepődtem meg, nem gondoltam, hogy őt ez érdekli. Sosem -beszéltünk intim témáról, nem is álltunk egymáshoz közel, számomra ciki lett volna erről beszélni vele. Ha lenne egy lányom (3 fiam van) én szeretném ha közvetlen lenne a kapcsolatunk, és elmondaná. Viszont azt nem szeretném, hogy szerelem nélkül veszítse el a szüzességet.
2020. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!