Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit szólnátok...

Anyukák, ti mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotok csak utólag közölné veletek, hogy nem szűz?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtem le senkivel, de van egy srác, akivel talán lesz köztünk valami ilyesmi a következő hetekben/hónapokban. Úgy vagyok vele, hogy ez az én dolgom, és nem szeretnék kioktatást kapni, hogy várjak az igazira, meg arra, hogy az a srác, aki tetszik, akarjon tőlem valamit, mert akkor 25 éves korom után is szűz leszek:egyrészt a tapasztalanságom miatti hiányos önbizalmam, másrészt a szépség és szerencse hiány miatt, úgyhogy jobb lenne most, mint később /soha, tekintve, hogy egyébként erről beszélünk a sráccal már vagy egy éve, csak még nem volt alkalom rá, meg eddig nem mertük megtenni.

Plusz, nem hiszek a szerelemben a sok rossz kapcsolat miatt, amit látok, ezért jobb is, ha nem érzek kb semmit az iránt, akivel megtörténik majd.

Óvszerrel tervezünk védekezni, nem járunk (nem is tervezünk), egyikünk szülei se tudnak erről így előre, max utólag, pár hónap/év múlva mondanám el otthon, már, ha nem titkolnám örökké.

Nektek fontos lenne tudni a lányotok első alkalmáról?



2020. aug. 15. 18:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
"A környezetemnek valahogy sehogy se vagyok jó, és ez nagyon frusztrál" - valószínűleg sokat segítene, ha elmennél pszichológushoz!
2020. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Sok pszichológusnál jártam korábban, mert régen ezt ingyen biztosította a suli, aztán egy kb 4-5 éve nem járok.

Igazából ez a "nem vagyok jó" érzés sose tud megváltozni, mert egyszerre kapom a "jaj, de gyönyörű, okos, kedves energikus" és a "de kis hülye, bucófejű, bunkó, lusta" megjegyzéseket.

Így nem tudom, mit gondoljak magamról, ezért jobb napjaimon kb el vagyok telve magamtól (míg valaki nem szól egy rossz szót), rosszabbakon meg nem tetszik semmi magammal kapcsolatban.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2020. aug. 22. 18:44
 33/33 anonim ***** válasza:

"Igazából ez a "nem vagyok jó" érzés sose tud megváltozni, "


szerintem ez tévedés. Ki lehet ebből lépni!

2020. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!