Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/154 anonim válasza:
97%
Inkább az utóbbi. Bele kellene törődni, hogy nem kell mindenkinek szaporodni, ezt (is) állítja Darwin evolúciós elmélete... :D
2020. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/154 A kérdező kommentje:
De egy kapcsolat ennyi idősen felesleges, haszontalan és csak teher a vállon, ami mástól veszi el az időt. Nekem sincsen, szóval ez nem szükséges...
2020. nov. 5. 20:19
 33/154 anonim válasza:
83%
Ezzel csak nyugtatod magad, mert savanyú a szőlő, lúzerkém.
2020. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/154 Savlekotő ***** válasza:
97%

Nekem sincsen, szóval ez nem szükséges..

Ember szállj már le a földre neked nincs váljék egészségedre ,de ne kelljen miattad mindenkinek úgy élni ahogy te,ha kéz nélkül születtél volna vágja le mindenki mert neked nincs? Ha 40 évesen is egyedül tengődsz mindenki éljen egyedül? Szerintem neked a toronyban nincs valami rendben és kijött rajtad a frusztráció hogy mások élhetnek a szabad választás lehetőségével. Tuti hogy fanatikus vallásos családban élsz. Maradjál anyuékkal minden nő jobban jár..

2020. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/154 anonim ***** válasza:
87%
Elég nagy lúzer vagy hogyha neked nincs senkid akkor ne legyen másnak sem
2020. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/154 A kérdező kommentje:
Nekem sincs, ezért szükségtelen, felesleges, ezt eleve nem is értem. Azt meg főleg nem, hogy más tiniknek/fiataloknak, miért engedik, hogy legyen kapcsolatuk, ha ráér még, felesleges és csak az energiáját veszi el mástól. Miért kell egyáltalán fiataloknak. Nekem sincs és ezért felesleges és nem is szükséges. Minek...
2020. nov. 5. 20:43
 37/154 Savlekotő ***** válasza:
97%
Neked agyad nincs úgy látom,vagy simán csak jól szórakozol a kamu kérdéseidre érkező válaszokon.
2020. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/154 anonim válasza:
97%
Kettyós a csávó.
2020. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/154 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is nagyon korai! Jó hogy nem csecsemő korban kezditek..
2020. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/154 anonim ***** válasza:
30%
Miért lenne lúzer valaki amiért nincs kapcsolata vagy nem tud kialakítani?
2020. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!