Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szidják ennyire a 12...

Miért szidják ennyire a 12 éveseket? Sehol sem látok olyat, hogy a "legtöbb" vagy "néhány". Mindig csak azt mondják, hogy az összes 12 éves.

Figyelt kérdés
Én is 12 éves vagyok de nem bulizok, nem iszok, nem cigizek, nem fekszem le senkivel, nem pózolok, nem utánzok senkit. Értelmesen tudok gondolkodni. Sokan mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál. Van benne valami, de az már nagyon zavar, hogy mindenhol a 12 éveseket szidják, hogy mindegyik mekkora ribanc. Én nem értek ezzel egyet. Rengeteg 12-13 évest ismerek akik teljesen normálisak. Nektek mi a véleményetek erről?
2010. aug. 17. 22:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
33%
Úristen de szégyenlem magam :'DD
2010. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
Most nehogy már ezért a k*rva lefekvési időpontért harcoljál. :D Engem nagyon nem tud érdekelni,se a te,se a más véleménye. puszi ;)
2010. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
63%

jajj istenem -.-' nem m1 ki mikor fekszik le ?

nekem az a véleményem h mindenki akkor feküdjön le amikor jónak látja vagy tudja h másnap nem lesz nanyira fáratt bármit keljen csinálni.

Suliidőbe nincs nekem megszabva h mikor..szép is lenne..lehet h 14éves vagyok de majd én eldöntöm mikor fekszek és tudom h hogy birom az iskolát szal szerintem senki ne ugasson bele más életébe és legyen béke (:

2010. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Peace. . . szívjunk el egy jointot Jamaican :D
2010. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Jamaican Girl: olvass vissza ki vagyok xD

Nem, nem a 19 éves vagyok :P

2010. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
16:01 majd kinövöd még ezt a lázadó kis tinihajlamodat:) kis taknyos:D
2010. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
36%
Uramatyám még mindig engem osztanak te jó ég :D:D
2010. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vok vele. Mondogatják h milyen tehetséges vok,kiemelkedő,érettebb mint egy átlag 12 éves, de nálam is ez van:

Az összes 12 éves, 12 évesek stb. Nekem is elegem van ebből.

2010. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsónak: én már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. igazából ha erről az oldalról közelítünk akkor pl azt is szoktuk mondani hogy a szülők így, a felnőttek úgy... közbe pedig mindig vannak kivételek :)
2010. aug. 27. 21:01
 50/50 anonim ***** válasza:

na állj!

Én 13 vagyok és nem értek veled egyet!

te miért azt írtad, hogy a felnőttek? minden felnőtt?

ez ugyanaz!

Szerintem nagyon gyerekes dolog ilyeneken kiakadni!

am. örülj hogy ez a legnagyobb problémád!

És nem cseszegetésből ,írtam csak vedd észre!

szia!

2010. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!